Porsche Taycan Turbo
Heusdensebaan 48
Oisterwijk, 5061 PS
- Exterieurkleur
- Slate Grey Neo
- Interieurkleur
- Lederen interieur, glad leder, zwart, met contrasten in Turbonite
- Kilometerstand
- 42.677 km
- Eerste registratie
- ER 12/2024
- Vorige eigenaren
- 0 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Porsche HV Accu Garantie
- 8 jaar of tot 160.000 km
- Motor
- Elektrisch
- Bereik gecombineerd (WLTP)
- 582 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 105,0 Kwh
- Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen (10 tot maximaal 80%)
- 18,00 Min
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Overboostvermogen met Launch Control tot
- 650 kW / 884 PK
Lederen interieur, glad leder, zwart, met contrasten in Turbonite
Met glad leder in de uitrustingskleur Zwart:
- alle lederen items in het gedeeltelijk lederen interieur
- buitenste rugleuningen voor en achter
- hoofdsteunen voor en achter
- bovenste, voorste en onderste delen van dashboard
- deksel hoofdopbergvak middenconsole
- zijpaneel middenconsole
- stuurwiel airbag module
- Deurpanelen voor en achter
- deurpanelen voor en achter
- sierdelen in de portieren voor en achter (niet van toepassing in combinatie met interieurpakketten)
In Turbonite:
- sierstiksels op stoelen, dashboard, portierheuprails en langs de middenconsole
- sierstiksel stuurwielrand (alleen in combinatie met stuurwielrand in glad leder)
- veiligheidsgordels voor en buiten achter
- stiksels op vloermatten
E-Performance
Bereik
582kmOplaadtijd
18,00MinBij het oplaadstationOplaadtijd
11,0hThuisPrestatiebatterij Plus met 8 jaar garantie
Hogere bereiken en meer prestatiepotentieel door extra celmodules.

Batterijcapaciteit
Je ontvangt de meest recente informatie over de resterende accucapaciteit rechtstreeks van de dealer.
Naarmate de batterij in het voertuig ouder wordt, neemt de bruikbare energie-inhoud af. Dit leidt met name tot een kleinere actieradius en langere oplaadtijden. Dit leidt met name tot een kleinere actieradius en langere oplaadtijden. De vermelde technische gegevens hebben betrekking op de eigenschappen van het hier aangeboden voertuig in nieuwe staat en kunnen bij gebruik mogelijk niet meer worden bereikt.
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Standaard versie
Exterieur
Limousine
Verval van het panoramadaksysteem
Transmissie/chassis
Electric Sound
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Elektrische stuurkolom
Sport Chrono Stopwatch Iwijzerplaat en powermeter Turboniet
ISOFIX/I-Size bevestigingspunten op buitenste achterstoelen
Audio/comm
Navigatie Hoog
E-Mobility
Licht versie
Comfort opties
Alarm system with interior surveillance
Alcoholslot voorbereiding
Noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Porsche HV Accu Garantie
8 jaar of tot 160.000 km
Je garantie op de hoogspanningsaccu, inclusief een minimale capaciteit van 80% gedurende 3 jaar (of tot 60.000 km) en 70% tot het einde van de garantie.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 42.677 km |
Eerste registratie 12/2024 |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke servicebeurt |
Technische data
Motor
| Maximaal vermogen | 520 kW / 707 PK |
| Overboostvermogen met Launch Control tot | 650 kW / 884 PK |
| Max. koppel met Launch Control tot | 890 Nm |
Vermogen
| Topsnelheid | 260 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Launch Control | 2,7 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Launch Control | 5,5 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Launch Control | 8,2 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/h met Launch Control | 1,5 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.962 Mm |
| Totale breedte | 1.966 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.144 Mm |
| Hoogte | 1.381 Mm |
| Wielbasis | 2.900 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,7 m |
| Draaicirkel bandenspoor | 11,0 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.296 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.290 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.365 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.880 Kg |
| Maximale belasting | 590 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 366 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 84 L |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 128 Mm |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 11,2 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 14,4 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 10,7 ° |
Actieradius
| Bereik gecombineerd (WLTP) | 582 km |
| Actieradius in de stad (WLTP) | 641 km |
| Oplaadbereik in 10 min met 150 kW (WLTP) | 124 km |
| Opgeladen bereik in 10 min met maximaal laadvermogen (WLTP) | 293 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 105,0 Kwh |
| Energie-inhoud accu (netto bruikbaar) | 97,0 Kwh |
| Max. laadvermogen (DC) | 320,0 kW |
| Oplaadtijd wisselstroom (AC) bij 11 kW (0 tot maximaal 100%) | 11,0 h |
| Oplaadtijd voor wisselstroom (AC) met 22 kW (0 tot maximaal 100%) | 6,0 h |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 120 kW (500 V, 250 A, 10 tot maximaal 80 %) | 46,00 Min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 150 kW (10 tot maximaal 80 %) | 33,00 Min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen (10 tot maximaal 80%) | 18,00 Min |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gecombineerd (WLTP) | 0 g/km |
| Gecombineerd elektriciteitsverbruik (WLTP) | 19,6 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 17,7 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 18,0 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik voorstedelijk (WLTP) | 17,5 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik buiten de stad (WLTP) | 18,2 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik snelweg (WLTP) | 23,0 kWh/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 70 dB |
