Porsche Taycan Black Edition
Bornholmstraat 25
Groningen, 9723 AW
- Exterieurkleur
- Pale Blue Metallic
- Interieurkleur
- Garantie op nieuwe auto's
- 24 maanden
- Porsche HV Accu Garantie
- 8 jaar of tot 160.000 km
- Motor
- Elektrisch
- Bereik gecombineerd (WLTP)
- 649 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 105,0 Kwh
- Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen (10 tot maximaal 80%)
- 18,00 Min
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Overboostvermogen met Launch Control tot
- 320 kW / 435 PK
Lederen interieur Zwart, glad afgewerkt leder
Met glad leder in de uitrustingskleur Black:
- middenzittingen voor en achter
- rugleuningen voor en achter
- hoofdsteunen voor en achter
- bovenste, voorste en onderste delen van dashboard
- deksel hoofdopbergvak middenconsole
- zijpaneel middenconsole
- stuurwielrand
- stuurwiel airbag module
- armsteunen in de voor- en achterportieren
- deurdraagrails voor en achter
- deurpanelen voor en achter
- sierdelen in de portieren voor en achter (niet van toepassing in combinatie met interieurpakketten)
E-Performance
Bereik
649kmOplaadtijd
18,00MinBij het oplaadstationOplaadtijd
11,0hThuisPrestatiebatterij Plus met 8 jaar garantie
Hogere bereiken en meer prestatiepotentieel door extra celmodules.

Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Wielen
Interieur
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Standaard versie
Exterieur
Limousine
Aluminium dak
Transmissie/chassis
Transmissie met 2 versnellingen op de achteras
Achterwielaandrijving
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Wielen in standaardkleur
Interieur
Elektrische verstelling stuurkolom
Zonder kompas instrumentenpaneel/Sport Chrono stopwatch instrumentenpaneel
ISOFIX/I-Size bevestigingspunten op buitenste achterstoelen
Audio/comm
Navigatie Hoog
E-Mobility
Porsche Intelligent Range Manager
AC-lader aan boord met maximaal 11 kW laadvermogen
Laadkabel voor opladen bij wisselstroomladers met 6 m lengte (tot 11 kW)
Zonder PHEV oplaadkabel
Licht versie
Voorruit met thermisch geïsoleerd glas
Comfort opties
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcoholslot voorbereiding
Memory pakket voor bestuurder en voorpassagier
Keyless Drive
Deuren zonder soft-close
Waarschuwingsdriehoek
Noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
24 maanden
Porsche HV Accu Garantie
8 jaar of tot 160.000 km
Je garantie op de hoogspanningsaccu, inclusief een minimale capaciteit van 80% gedurende 3 jaar (of tot 60.000 km) en 70% tot het einde van de garantie.
Technische data
Motor
| Maximaal vermogen | 320 kW / 435 PK |
| Overboostvermogen met Launch Control tot | 320 kW / 435 PK |
| 30 minuten vermogen | 150 kW / 204 PK |
| Max. koppel met Launch Control tot | 420 Nm |
Vermogen
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Launch Control | 4,8 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Launch Control | 10,3 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Launch Control | 15,8 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/h met Launch Control | 2,7 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.963 Mm |
| Totale breedte | 1.966 Mm |
| Breedte (met ingeklapte spiegels) | 1.950 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.144 Mm |
| Hoogte | 1.379 Mm |
| Hoogte met luchtvering (standaardniveau) | 1.379 Mm |
| Hoogte met luchtvering (extra laag niveau) | 1.357 Mm |
| Hoogte met luchtvering (laag niveau) | 1.369 Mm |
| Hoogte met luchtvering (offroad-niveau) | 1.399 Mm |
| Wielbasis | 2.900 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,7 m |
| Draaicirkel bandenspoor | 11,0 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.178 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.170 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.245 Kg |
| Maximale belasting | 625 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 407 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 81 L |
| Overhang voor | 997 Mm |
| Overhang achter | 1.066 Mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 127 Mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (laag niveau) | 117 Mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (offroad-niveau) | 147 Mm |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 11,1 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 14,2 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 10,6 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (laag niveau) | 9,8 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (offroad-niveau) | 12,2 ° |
Actieradius
| Bereik gecombineerd (WLTP) | 649 km |
| Actieradius in de stad (WLTP) | 800 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 105,0 Kwh |
| Energie-inhoud accu (netto bruikbaar) | 97,0 Kwh |
| Max. laadvermogen (DC) | 320,0 kW |
| Oplaadtijd wisselstroom (AC) bij 11 kW (0 tot maximaal 100%) | 11,0 h |
| Oplaadtijd voor wisselstroom (AC) met 22 kW (0 tot maximaal 100%) | 6,0 h |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 400 A (0 tot maximaal 100%) | 18,00 Min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 120 kW (500 V, 250 A, 10 tot maximaal 80 %) | 46,00 Min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 150 kW (10 tot maximaal 80 %) | 33,00 Min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen (10 tot maximaal 80%) | 18,00 Min |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gecombineerd (WLTP) | 0 g/km |
| Gecombineerd elektriciteitsverbruik (WLTP) | 17,9 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 14,5 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 14,8 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik voorstedelijk (WLTP) | 14,3 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik buiten de stad (WLTP) | 14,9 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik snelweg (WLTP) | 19,5 kWh/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 68 dB |

