Porsche Taycan 4S Cross Turismo (MY24)
Ressenerbroek 2
Heteren, Gelderland, 6666 MR
- Exterieurkleur
- Vulkaangrijs Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 28.792 km
- Eerste registratie
- ER 01/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Porsche HV Accu Garantie
- 8 jaar of tot 160.000 km
- Motor
- Elektrisch
- Bereik gecombineerd (WLTP)
- 449 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 93,4 Kwh
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Overboostvermogen met Launch Control tot
- 420 kW / 571 PK
Gedeeltelijk lederen interieur zwart
Met reliëfleer in uitrustingskleur zwart:
- middenzittingen voor en achter
- binnenste rugleuningen voor en achter
- stuurwielrand in glad leder
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Pakketten
Adaptieve luchtvering inclusief Porsche Active Suspension Management (PASM)
Performance batterij Plus
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Exterieur
Cross Turismo specifieke sideskirts in zwart met inlays in briliant zilvr
Buitenspiegelonderstukken inclusief spiegelvoet in zwart
Verval van GTS aanduiding op voorportieren
Cross Turismo achterdiffusor met lamellen en inlays in Briljant zilver.
Verval van het panoramadaksysteem
Cross Turismo specifieke lower valance met inlays in Briljant zilver gespoten
Laadhoe aan bestuurders- en passagierszijde
Modelaanduiding in zilver
Deurgrepen gespoten in exterieurkleur
Transmissie/chassis
Vierwielaandrijving inclusief Porsche Traction Management (PTM)
Standaard ophanging
Electric Sound
Stuurbekrachtiging
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Wielkernset met tweekleurig Porsche embleem
Interieur
ISOFIX/I-Size bevestigingspunten op buitenste achterstoelen
Dakbekleding en A-/B-/C-stijlbekleding in stof
Sportieve pedalen en voetsteun in zwart
Zonnekleppen
Audio/comm
Navigatie Hoog
Smartphone-opbergruimte inclusief inductief opladen (Qi-standaard)
USB-C poorten
E-Mobility
Wandmontage Basic
Licht versie
Binnenspiegel handmatig gedimd
Achterruitenwisser met intervalwisser en sproeier
'PORSCHE' logo in glasoptiek op de achterkant
Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels
Comfort opties
ParkAssist (voor en achter)
Niet-rokers pakket
Lane Keep Assist
Waarschuw- en remassistent incl. bescherming van voetgangers
Alarmsysteem met interieurbewaking
Licht Design Pakket
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Porsche HV Accu Garantie
8 jaar of tot 160.000 km
Je garantie op de hoogspanningsaccu, inclusief een minimale capaciteit van 80% gedurende 3 jaar (of tot 60.000 km) en 70% tot het einde van de garantie.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 28.792 km |
Eerste registratie 01/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Groot onderhoud op 21/12/2023 met 10 km Porsche Centrum Gelderland |
Technische data
Motor
| Maximaal vermogen | 360 kW / 490 PK |
| Overboostvermogen met Launch Control tot | 420 kW / 571 PK |
| Max. koppel met Launch Control tot | 650 Nm |
Vermogen
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Launch Control | 4,1 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Launch Control | 8,6 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Launch Control | 13,0 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/h met Launch Control | 2,3 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.974 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.144 Mm |
| Hoogte | 1.409 Mm |
| Wielbasis | 2.904 Mm |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.284 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.245 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.320 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.885 Kg |
| Maximale belasting | 640 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 84 L |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.212 L |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 446 L |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 146 Mm |
Actieradius
| Actieradius lange afstand | 370 km |
| Bereik gecombineerd (WLTP) | 449 km |
| Actieradius in de stad (WLTP) | 562 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 93,4 Kwh |
| Energie-inhoud accu (netto bruikbaar) | 83,7 Kwh |
| Max. laadvermogen (DC) | 270,0 kW |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 50 kW voor maximaal 100 km (WLTP) | 28,50 Min |
| Oplaadtijd voor wisselstroom (AC) met 22 kW (0 tot maximaal 100%) | 5,0 h |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 50 kW (5 tot maximaal 80%) | 93,00 Min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen (5 tot maximaal 80%) | 22,50 Min |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gecombineerd (WLTP) | 0 g/km |
| Gecombineerd elektriciteitsverbruik (WLTP) | 23,2 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 18,3 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 18,6 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik voorstedelijk (WLTP) | 18,1 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik buiten de stad (WLTP) | 19,4 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik snelweg (WLTP) | 25,6 kWh/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 70 dB |