Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid
Birnieweg 9-11
Deventer, Overijssel, 7418 HH
- Exterieurkleur
- Crayon
- Interieurkleur
- Garantie op nieuwe auto's
- 24 maanden
- Motor
- Plug-in hybride
- Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP)
- 84 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 25,9 Kwh
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 575 kW / 782 PK
- Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 4,2 l/100 km
Lederen interieur Zwart, glad afgewerkt leder
In glad afgewerkt leder:
- Middelste zitplaatsen voor en achter
- Bolsters voor en achter
- Voorkant van de hoofdsteunen voor en achter
- Boven- en onderkant van het dashboard, inclusief de klep van het dashboardkastje
- Deurpanelen voor en achter inclusief deurpanelen en armsteunen
- Middenconsole inclusief armsteunen voor en achter
- Stuurwielrand
- Stuur airbag module
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Exterieur
Zonder dakrails
Deurgrepen gespoten in exterieurkleur
Aluminium dak
Transmissie/chassis
80 liter brandstoftank
Startaccu
Wielen
Zomerbanden 21-inch
Bandenspanningscontrole (TPM)
Bandenafdichtmiddel en elektrische luchtcompressor
Interieur
PDK-versnellingshendel
Gordelwaarschuwingssysteem voor bestuurder en voorpassagier en systeem voor achterbank
Zonnekleppen
Pedalen en voetsteun in zwart
Zonder 'turbo' aanduiding op hoofdsteunen
Audio/comm
E-Mobility
AC-lader aan boord met maximaal 11 kW laadvermogen
Laadkabel voor opladen bij wisselstroomladers met 7,5 m lengte (tot 11 kW)
Zonder PHEV oplaadkabel
Licht versie
Comfort opties
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcoholslot voorbereiding
Memory pakket voor bestuurder en voorpassagier
Waarschuwingsdriehoek
Noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
24 maanden
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 L |
| Boring | 86,0 Mm |
| Slag | 86,0 Mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 575 kW / 782 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 441 kW / 599 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 140 kW / 190 PK |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 1.000 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 800 Nm |
| Maximaal koppel elektromotor | 450 Nm |
| Maximaal toerental | 6.800 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 110,0 kW/l / 149,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 325 km/h |
| Volledig elektrische topsnelheid | 140 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,9 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 6,5 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 9,9 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 1,8 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Totale breedte | 1.937 Mm |
| Breedte (met ingeklapte spiegels) | 1.983 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.165 Mm |
| Hoogte met luchtvering (standaardniveau) | 1.423 Mm |
| Hoogte met luchtvering (extra laag niveau) | 1.400 Mm |
| Hoogte met luchtvering (laag niveau) | 1.413 Mm |
| Wielbasis | 2.950 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,4 m |
| Draaicirkel bandenspoor | 10,7 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.409 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.365 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.440 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.865 Kg |
| Maximale belasting | 500 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.255 L |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 421 L |
| Overhang voor | 972 Mm |
| Overhang achter | 1.132 Mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 126 Mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (laag niveau) | 116 Mm |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 12,7 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 16,6 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 11,0 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (laag niveau) | 10,3 ° |
Actieradius
| Elektrische actieradius stad (WLTP) | 81 km |
| Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP) | 84 km |
| Elektrische actieradius stad (EAER, WLTP) | 85 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 25,9 Kwh |
| Oplaadtijd voor wisselstroom (AC) met 11 kW (0 tot maximaal 100%) | 2,6 h |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gewogen gecombineerd (WLTP) | 95 g/km |
| CO₂-uitstoot met ontladen accu gecombineerd (WLTP) | 239 g/km |
| Gewogen elektriciteitsverbruik gecombineerd (WLTP) | 18,6 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik bij volledig leegrijden gecombineerd (WLTP) | 29,2 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch gecombineerd (WLTP) | 28,5 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 28,1 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 30,0 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch voorstedelijk (WLTP) | 26,8 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch buiten de stad (WLTP) | 25,9 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch snelweg (WLTP) | 33,2 kWh/100 km |
| Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 4,2 l/100 km |
| Brandstofverbruikstarief voor gecombineerd gebruik (WLTP) | 0,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu gecombineerd (WLTP) | 10,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu in de stad (WLTP) | 18,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu in voorstedelijk gebied (WLTP) | 9,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu buiten de stad (WLTP) | 8,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu op de snelweg (WLTP) | 9,7 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 67 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 88 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.750 r/min |