Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid Executive
Birnieweg 9-11
Deventer, Overijssel, 7418 HH
- Exterieurkleur
- Dolomietzilver Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 69.584 km
- Eerste registratie
- ER 03/2019
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Plug-in hybride
- Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP)
- 38 km
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 500 kW / 680 PK
- Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 3,7 l/100 km
Leder zwart
Leather interior in Black: all standard leather items. In addition: leather seats including leather seat outer bolsters front and rear, upper and front section of dashboard, dashboard lower section including glove compartment cover, centre console basic elements front and rear, steering wheel airbag module, door trims front and rear, and wheel arch trims
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Porsche logo zwart
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Lederen interieur
Individuele vloermatten hoogpolig met lederen bies
Lederen interieur met Alcantara
Interieur carbon
Dorpellijsten carbon, met verlichting
Audio/comm
E-Mobility
Netsnoer voor 5-pins 16 A/400 V industrieel stopcontact rood
Kleurkeuze voor leder en decoratieve stiksels
Interieurpakket stiksels in afwijkende kleur - Speed Blue
Licht versie
Comfort opties
Neem contact op met het Porsche Centrum voor informatie over de standaarduitrusting.
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 69.584 km |
Eerste registratie 03/2019 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Klein onderhoud op 30/05/2025 met 61.998 km Porsche Centrum Brabant |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 L |
| Boring | 86,0 Mm |
| Slag | 86,0 Mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 500 kW / 680 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 404 kW / 550 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 100 kW / 136 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 5.750 - 6.000 r/min |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 850 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 770 Nm |
| Maximaal koppel elektromotor | 400 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 1.960 - 4.500 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 101,1 kW/l / 137,5 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 310 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,5 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 7,9 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,3 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 5.199 Mm |
| Totale breedte | 1.937 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.165 Mm |
| Hoogte | 1.432 Mm |
| Wielbasis | 3.100 Mm |
| Spoorbreedte voor | 1.657 Mm |
| Spoorbreedte achter | 1.637 Mm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt | 0,32 cW |
| Leeggewicht (DIN) | 2.410 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.485 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.885 Kg |
| Maximale belasting | 475 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 L |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.395 L |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 405 L |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 138 Mm |
| Overhellingshoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 11,1 ° |
Actieradius
| Elektrische actieradius stad (WLTP) | 35 km |
| Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP) | 38 km |
| Elektrische actieradius stad (EAER, WLTP) | 36 km |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gewogen gecombineerd (WLTP) | 83 g/km |
| CO₂-uitstoot met ontladen accu gecombineerd (WLTP) | 251 g/km |
| Gewogen elektriciteitsverbruik gecombineerd (WLTP) | 20,8 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik bij volledig leegrijden gecombineerd (WLTP) | 30,7 kWh/100 km |
| Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 3,7 l/100 km |
| Brandstofverbruikstarief voor gecombineerd gebruik (WLTP) | 1,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu gecombineerd (WLTP) | 11,1 l/100 km |