Porsche Panamera Turbo E-Hybrid
Birnieweg 9-11
Deventer, Overijssel, 7418 HH
- Exterieurkleur
- Diepzwart Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 1.387 km
- Eerste registratie
- ER 08/2025
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Plug-in hybride
- Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP)
- 90 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 25,9 Kwh
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 500 kW / 680 PK
- Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 1,2 l/100 km
Lederen interieur in zwart, glad afgewerkt leder
In glad afgewerkt leder:
- Middelste zitplaatsen voor en achter
- Bolsters voor en achter
- Voorkant van de hoofdsteunen voor en achter
- Boven- en onderkant van het dashboard met inbegrip van het klepje van het dashboardkastje
- Deurbekledingen voor en achter, inclusief deurpanelen en armsteunen
- Middenconsole inclusief armsteunen voor en achter
- Stuurwielrand
- Stuurwiel airbag module
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Exterieur
Sideskirts
Deurgrepen gespoten in exterieurkleur
Actieve motorkap
Verval van het panoramadaksysteem
Transmissie/chassis
80 liter brandstoftank
Startaccu
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
PDK-versnellingshendel
Zonnekleppen
Sportieve pedalen en voetsteun in zwart
Zonder 'turbo' aanduiding op hoofdsteunen
Audio/comm
E-Mobility
Licht versie
Comfort opties
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcoholslot voorbereiding
Noodoproepsystemen eCall en bCall
Detectie van bewustzijn van de bestuurder
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 1.387 km |
Eerste registratie 08/2025 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Klein onderhoud op 22/07/2025 met 26 km Porsche Centrum Twente |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 L |
| Boring | 86,0 Mm |
| Slag | 86,0 Mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 500 kW / 680 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 382 kW / 519 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 140 kW / 190 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.000 r/min |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 930 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 770 Nm |
| Maximaal koppel elektromotor | 450 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.330 - 4.000 r/min |
| Maximaal toerental | 6.800 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 95,0 kW/l / 129,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 315 km/h |
| Volledig elektrische topsnelheid | 140 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,2 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 7,3 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 11,3 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,0 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 5.054 Mm |
| Totale breedte | 1.937 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.165 Mm |
| Hoogte | 1.421 Mm |
| Wielbasis | 2.950 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,9 m |
| Draaicirkel bandenspoor | 11,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.405 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.360 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.435 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.830 Kg |
| Maximale belasting | 470 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.255 L |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 421 L |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 132 Mm |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 12,7 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 16,4 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 10,9 ° |
Actieradius
| Elektrische actieradius stad (WLTP) | 85 km |
| Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP) | 90 km |
| Elektrische actieradius stad (EAER, WLTP) | 93 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 25,9 Kwh |
| Energie-inhoud accu (netto bruikbaar) | 21,8 Kwh |
| Oplaadtijd voor wisselstroom (AC) met 11 kW (0 tot maximaal 100%) | 2,7 h |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gewogen gecombineerd (WLTP) | 28 g/km |
| CO₂-uitstoot met ontladen accu gecombineerd (WLTP) | 244 g/km |
| Gewogen elektriciteitsverbruik gecombineerd (WLTP) | 28,3 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik bij volledig leegrijden gecombineerd (WLTP) | 30,7 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch gecombineerd (WLTP) | 27,8 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 26,9 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 28,6 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch voorstedelijk (WLTP) | 26,2 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch buiten de stad (WLTP) | 25,0 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch snelweg (WLTP) | 32,4 kWh/100 km |
| Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 1,2 l/100 km |
| Brandstofverbruikstarief voor gecombineerd gebruik (WLTP) | 0,3 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu gecombineerd (WLTP) | 10,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu in de stad (WLTP) | 19,3 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu in voorstedelijk gebied (WLTP) | 10,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu buiten de stad (WLTP) | 8,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu op de snelweg (WLTP) | 9,7 l/100 km |