Porsche Panamera Turbo E-Hybrid (MY24)
Birnieweg 9-11
Deventer, Overijssel, 7418 HH
- Exterieurkleur
- Diepzwart Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 29.688 km
- Eerste registratie
- ER 06/2024
- Vorige eigenaren
- 2 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Plug-in hybride
- Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP)
- 79 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 25,9 Kwh
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 500 kW / 680 PK
- Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 1,5 l/100 km
Lederen interieur in zwart, glad afgewerkt leder
Afgewerkt in effen leder:
- Middelste zitplaatsen voor en achter
- Bolsters voor en achter
- Voorkant van de hoofdsteunen voor en achter
- Boven- en onderkant van het dashboard, inclusief de klep van het dashboardkastje
- Voor- en achterportierbekleding inclusief portierpanelen en armsteunen
- Middenconsole inclusief armsteunen voor en achter
- Stuurwielrand
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Exterieur
Sideskirts
Exclusive Design tankdop in Turbonite
Verval van GTS aanduiding op voorportieren
Deurgrepen gespoten in exterieurkleur
Verval van het panoramadaksysteem
Achterdiffusor met lamellen
Transmissie/chassis
80 liter brandstoftank
Startaccu
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
PDK versnellingspook
Leder interieur
Sportieve pedalen en voetsteun in zwart
Zonnekleppen
Zij-airbags vooraan
Audio/comm
E-Mobility
Licht versie
Comfort opties
Automatische achterklep
Waarschuw- en remassistent incl. bescherming van voetgangers
Lane Keep Assist
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 29.688 km |
Eerste registratie 06/2024 |
Eigenaren 2 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Klein onderhoud op 26/11/2025 met 19.275 km Porsche Centrum Leusden |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 L |
| Boring | 86,0 Mm |
| Slag | 86,0 Mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 500 kW / 680 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 382 kW / 519 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 140 kW / 190 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.000 r/min |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 930 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 770 Nm |
| Maximaal koppel elektromotor | 450 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.330 - 4.000 r/min |
| Maximaal toerental | 6.800 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 94,9 kW/l / 129,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 315 km/h |
| Volledig elektrische topsnelheid | 140 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,2 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 7,3 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 11,3 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,0 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 5.054 Mm |
| Totale breedte | 1.937 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.165 Mm |
| Hoogte | 1.421 Mm |
| Wielbasis | 2.950 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.405 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.360 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.435 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.830 Kg |
| Maximale belasting | 470 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 L |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.255 L |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 421 L |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 132 Mm |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 12,7 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 16,4 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 10,9 ° |
Actieradius
| Elektrische actieradius stad (WLTP) | 82 km |
| Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP) | 79 km |
| Elektrische actieradius stad (EAER, WLTP) | 89 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 25,9 Kwh |
| Energie-inhoud accu (netto bruikbaar) | 21,8 Kwh |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gewogen gecombineerd (WLTP) | 34 g/km |
| CO₂-uitstoot met ontladen accu gecombineerd (WLTP) | 252 g/km |
| Gewogen elektriciteitsverbruik gecombineerd (WLTP) | 28,4 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik bij volledig leegrijden gecombineerd (WLTP) | 31,8 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch gecombineerd (WLTP) | 31,6 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 28,0 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 29,9 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch voorstedelijk (WLTP) | 26,8 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch buiten de stad (WLTP) | 26,7 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch snelweg (WLTP) | 47,9 kWh/100 km |
| Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 1,5 l/100 km |
| Brandstofverbruikstarief voor gecombineerd gebruik (WLTP) | 0,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu gecombineerd (WLTP) | 11,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu in de stad (WLTP) | 19,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu in voorstedelijk gebied (WLTP) | 10,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu buiten de stad (WLTP) | 9,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu op de snelweg (WLTP) | 10,0 l/100 km |