Porsche Panamera GTS (MY23)
Birnieweg 9-11
Deventer, Overijssel, 7418 HH
- Exterieurkleur
- Aventuringroen Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 14.680 km
- Eerste registratie
- ER 10/2023
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 353 kW / 480 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 3,9 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 12,5 l/100 km
GTS interieurpakket in Crayon
In krijt: decoratieve stiksels op stoelen, middenconsole, dashboard en deurgrepen, veiligheidsgordels voor en buiten achter, stiksels en -'PORSCHE'-logo op vloermatten, 'GTS'-logo geborduurd op hoofdsteunen voor en buiten achter
Let op: Alleen in combinatie met Alcantara®-interieur met uitgebreide lederen items in zwart
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Lederen interieur met Alcantara
Interieur aluminium
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Neem contact op met het Porsche Centrum voor informatie over de standaarduitrusting.
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden
De Porsche Approved Garantie biedt een serviceniveau dat gelijkwaardig is aan onze garantie voor nieuwe auto's en dekt alle auto-onderdelen. Een verlengde looptijd van je Porsche Approved Warranty of verlengde garantie is onder bepaalde voorwaarden tegen een meerprijs verkrijgbaar.

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 14.680 km |
Eerste registratie 10/2023 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Klein onderhoud op 21/10/2025 met 11.053 km Porsche Centrum Gelderland |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 L |
| Boring | 86,0 Mm |
| Slag | 86,0 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 353 kW / 480 PK |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 620 Nm |
| Maximaal toerental | 6.800 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 88,3 kW/l / 120,1 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 300 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,9 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 9,4 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 15,1 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,7 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 5.053 Mm |
| Totale breedte | 1.937 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.165 Mm |
| Hoogte | 1.417 Mm |
| Wielbasis | 2.950 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.069 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.020 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.095 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.585 Kg |
| Maximale belasting | 565 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Maximaal trekvermogen (geremd) | 2.200 Kg |
| Maximaal trekvermogen (ongeremd) | 750 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 90 L |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.334 L |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 495 L |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 128 Mm |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 283 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 12,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 20,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 12,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 10,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 10,8 l/100 km |