Porsche Panamera 4S E-Hybrid Sport Turismo (MY24)
Bornholmstraat 25
Groningen, 9723 AW
- Exterieurkleur
- Gentiaanblauw Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 53.000 km
- Eerste registratie
- ER 01/2024
- Vorige eigenaren
- 2 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 10 maanden resterende looptijd
- Motor
- Plug-in hybride
- Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP)
- 46 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 17,9 Kwh
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 412 kW / 560 PK
- Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 2,7 l/100 km
Leder interieur in zwart, glad afgewerkt leder
Alle items van het gedeeltelijk lederen interieur in glad afgewerkt leder. Bovendien: lederen stoelen inclusief lederen stoelbuitenzittingen voor en achter, bovenkant en voorkant dashboard, onderkant dashboard inclusief handschoenenkastje, basiselementen middenconsole voor en achter, deurbekledingen voor en achter en wielkastbekledingen.
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
E-Mobility
Licht versie
Comfort opties
Exterieur
Sideskirts
Buitenspiegel onderranden gespoten in exterieurkleur inclusief spiegelbasis gespoten in zwart hoogglans
Verval van GTS aanduiding op voorportieren
Deurgrepen gespoten in exterieurkleur
Achterdiffusor met lamellen
Automatische achterklep
Verval van het panoramadaksysteem
Transmissie/chassis
Twin-turbo V6-motor met directe brandstofinspuiting: cilinderinhoud 2,9 liter
Laadhoes
Electric Sound
80 liter brandstoftank
Startaccu
Standaard ophanging
Uitlaatsysteem met dubbele uitlaatpijpen links en rechts buiten in geborsteld roestvrij staal
Wielen
Wielkernset met tweekleurig Porsche embleem
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Centrale analoge toerenteller met zwarte wijzerplaat, vermogensmeter en naalden in Acidgroen
Stuur met handmatige voor- en achterverstelling en hoogteverstelling
Kompas wijzerplaat/Sport Chrono stopwatch wijzerplaat zwart
PDK versnellingspook
Sportieve pedalen en voetsteun in zwart
Zonnekleppen
Flexibele rolhoes voor de bagageruimte
Zij-airbags vooraan
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
Twee USB-C oplaadpoorten in achtercompartiment
E-Mobility
Wandmontage Basic
On-Board AC charger met 3.6 kW
Licht versie
‘PORSCHE’ logo in zilver
Zelfdimmende binnen- en buitenspiegels
Achterruitwisser
Comfort opties
Traffic sign recognition
Niet-rokers pakket
Rijstrookassistent
Cruise control
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
10 maanden resterende looptijd
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Occasion |
Kilometerstand 53.000 km |
Eerste registratie 01/2024 |
Eigenaren 2 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke servicebeurt |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.894 cm³ / 2,9 L |
| Boring | 84,5 Mm |
| Slag | 86,0 Mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 412 kW / 560 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 324 kW / 440 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 100 kW / 136 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 5.650 - 6.600 r/min |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 750 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 550 Nm |
| Maximaal koppel elektromotor | 400 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.000 - 5.500 r/min |
| Maximaal toerental | 6.800 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 111,8 kW/l / 152,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 293 km/h |
| Volledig elektrische topsnelheid | 140 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,7 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 8,7 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 13,8 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,4 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 5.049 Mm |
| Totale breedte | 1.937 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.165 Mm |
| Hoogte | 1.428 Mm |
| Wielbasis | 2.950 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.281 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.240 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.315 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.760 Kg |
| Maximale belasting | 520 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 L |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.287 L |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 418 L |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 133 Mm |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 11,0 ° |
Actieradius
| Elektrische actieradius stad (WLTP) | 49 km |
| Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP) | 46 km |
| Elektrische actieradius stad (EAER, WLTP) | 49 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 17,9 Kwh |
| Energie-inhoud accu (netto bruikbaar) | 14,3 Kwh |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gewogen gecombineerd (WLTP) | 62 g/km |
| CO₂-uitstoot met ontladen accu gecombineerd (WLTP) | 229 g/km |
| Gewogen elektriciteitsverbruik gecombineerd (WLTP) | 24,0 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik bij volledig leegrijden gecombineerd (WLTP) | 36,6 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch gecombineerd (WLTP) | 33,9 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 31,4 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 33,4 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch voorstedelijk (WLTP) | 30,1 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch buiten de stad (WLTP) | 30,4 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch snelweg (WLTP) | 39,8 kWh/100 km |
| Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 2,7 l/100 km |
| Brandstofverbruikstarief voor gecombineerd gebruik (WLTP) | 0,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu gecombineerd (WLTP) | 10,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu in de stad (WLTP) | 13,2 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu in voorstedelijk gebied (WLTP) | 9,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu buiten de stad (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu op de snelweg (WLTP) | 10,0 l/100 km |