Porsche Panamera 4S E-Hybrid Sport Turismo (MY21)
Occasion
€ 67.900
BTW niet aftrekbaar
Verkoopprijs incl. BTW, BPM, rijklaarmaakkosten en leges
Porsche Centrum Groningen
Bornholmstraat 25
Groningen, 9723 AW
Aanbod
K-653-JN
- Exterieurkleur
- Gentiaanblauw Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 166.000 km
- Eerste registratie
- ER 01/2021
- Vorige eigenaren
- 2 vorige eigenaren
- Motor
- Plug-in hybride
- Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP)
- 46 km
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 412 kW / 560 PK
- Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 2,7 l/100 km
Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP): 2,7 l/100 km · Brandstofverbruik met lege accu gecombineerd (WLTP): 10,1 l/100 km · Gewogen elektriciteitsverbruik gecombineerd (WLTP): 24,0 kWh/100 km · CO₂-uitstoot gewogen gecombineerd (WLTP): 61 g/km
Leder bi-color zwart-luxorbeige
Hemel luxorbeige en tapijt zwart
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Speciale uitrusting
Exterieur
Panoramadaksysteem
SportDesign side skirts
Buitenspiegels gespoten
Sierlijsten rond zijruiten zwart hoogglans
Transmissie/chassis
Sporteindpijpen zwart
Verval remzadels acidgreen
Wielen
21 inch Panamera SportDesign wiel zwart hoogglans gespoten
Interieur
Sfeerverlichting voor- en achterin
Comfortstoelen
Stoelventilatie voorin
Zijairbags achterin
GT-sportstuurwiel incl. stuurwielverwarming
Opbergvakkenpakket
Afdekking bekerhouders voorin
Audio/comm
BOSE Surround Sound System
Licht versie
Led-matrix koplampen inclusief PDLS Plus
Achterlichten Exclusive
Privacybeglazing zij- en achterruit
Comfort opties
ParkAssistent voor en achter incl. camera en Surround View
Porsche InnoDrive inclusief adaptieve cruise control
Comforttoegang
Standaard uitrusting
Voor dit voertuig kon geen standaarduitrusting worden bepaald.
Neem contact op met het Porsche Centrum voor informatie over de standaarduitrusting.
Garantie
We hebben geen informatie over de garantie. Neem contact op met de dealer.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Occasion |
Kilometerstand 166.000 km |
Eerste registratie 01/2021 |
Eigenaren 2 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke servicebeurt |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.894 cm³ / 2,9 L |
| Boring | 84,5 Mm |
| Slag | 86,0 Mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 412 kW / 560 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 324 kW / 440 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 100 kW / 136 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 5.650 - 6.600 r/min |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 750 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 550 Nm |
| Maximaal koppel elektromotor | 400 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.000 - 5.500 r/min |
Vermogen
| Topsnelheid | 293 km/h |
| Volledig elektrische topsnelheid | 140 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,7 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 8,7 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 13,8 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,4 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 5.049 Mm |
| Totale breedte | 1.937 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.165 Mm |
| Hoogte | 1.428 Mm |
| Wielbasis | 2.950 Mm |
| Spoorbreedte voor | 1.657 Mm |
| Spoorbreedte achter | 1.639 Mm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt | 0,34 cW |
| Leeggewicht (DIN) | 2.240 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.315 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.835 Kg |
| Maximale belasting | 595 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 L |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.287 L |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 418 L |
Actieradius
| Elektrische actieradius stad (WLTP) | 50 km |
| Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP) | 46 km |
| Elektrische actieradius stad (EAER, WLTP) | 50 km |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gewogen gecombineerd (WLTP) | 61 g/km |
| CO₂-uitstoot met ontladen accu gecombineerd (WLTP) | 228 g/km |
| Gewogen elektriciteitsverbruik gecombineerd (WLTP) | 24,0 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik bij volledig leegrijden gecombineerd (WLTP) | 36,6 kWh/100 km |
| Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 2,7 l/100 km |
| Brandstofverbruikstarief voor gecombineerd gebruik (WLTP) | 1,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu gecombineerd (WLTP) | 10,1 l/100 km |