Porsche Panamera 4S E-Hybrid (MY24)
Zuiderinslag 8
Leusden, 3833 BP
- Exterieurkleur
- Vulkaangrijs Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 21.335 km
- Eerste registratie
- ER 03/2025
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Plug-in hybride
- Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP)
- 78 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 25,9 Kwh
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 400 kW / 544 PK
- Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 1,4 l/100 km
Lederen interieur in zwart, glad afgewerkt leder
Afgewerkt in effen leder:
- Middelste zitplaatsen voor en achter
- Bolsters voor en achter
- Voorkant van de hoofdsteunen voor en achter
- Boven- en onderkant van het dashboard, inclusief de klep van het dashboardkastje
- Voor- en achterportierbekleding inclusief portierpanelen en armsteunen
- Middenconsole inclusief armsteunen voor en achter
- Stuurwielrand
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Exterieur
Verval van GTS aanduiding op voorportieren
Verval van het panoramadaksysteem
Deurgrepen gespoten in exterieurkleur
Achterdiffusor met lamellen
Transmissie/chassis
Laadhoes
80 liter brandstoftank
Startaccu
Wielen
Interieur
Kompas wijzerplaat/Sport Chrono stopwatch wijzerplaat zwart
PDK versnellingspook
Zij-airbags vooraan
Sportieve pedalen en voetsteun in zwart
Zonnekleppen
Flexibele rolhoes voor de bagageruimte
Audio/comm
E-Mobility
Licht versie
Zelfdimmende binnen- en buitenspiegels
Comfort opties
Automatische achterklep
Waarschuw- en remassistent incl. bescherming van voetgangers
Alarmsysteem met interieurbewaking
Lane Keep Assist
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 21.335 km |
Eerste registratie 03/2025 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.894 cm³ / 2,9 L |
| Boring | 84,5 Mm |
| Slag | 86,0 Mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 400 kW / 544 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 260 kW / 353 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 140 kW / 190 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 5.400 - 6.700 r/min |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 750 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 500 Nm |
| Maximaal koppel elektromotor | 450 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 1.900 - 4.800 r/min |
| Maximaal toerental | 6.800 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 86,1 kW/l / 117,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 290 km/h |
| Volledig elektrische topsnelheid | 140 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,7 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 8,6 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 13,7 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,4 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 5.052 Mm |
| Totale breedte | 1.937 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.165 Mm |
| Hoogte | 1.423 Mm |
| Wielbasis | 2.950 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.299 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.255 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.330 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.840 Kg |
| Maximale belasting | 585 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 L |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.264 L |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 430 L |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 134 Mm |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 12,8 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 16,4 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 11,0 ° |
Actieradius
| Elektrische actieradius stad (WLTP) | 85 km |
| Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP) | 78 km |
| Elektrische actieradius stad (EAER, WLTP) | 87 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 25,9 Kwh |
| Energie-inhoud accu (netto bruikbaar) | 21,8 Kwh |
| Oplaadtijd voor wisselstroom (AC) met 11 kW (0 tot maximaal 100%) | 2,7 h |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gewogen gecombineerd (WLTP) | 31 g/km |
| CO₂-uitstoot met ontladen accu gecombineerd (WLTP) | 224 g/km |
| Gewogen elektriciteitsverbruik gecombineerd (WLTP) | 27,0 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik bij volledig leegrijden gecombineerd (WLTP) | 30,3 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch gecombineerd (WLTP) | 30,5 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 27,4 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 29,3 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch voorstedelijk (WLTP) | 26,2 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch buiten de stad (WLTP) | 26,2 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch snelweg (WLTP) | 44,7 kWh/100 km |
| Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 1,4 l/100 km |
| Brandstofverbruikstarief voor gecombineerd gebruik (WLTP) | 0,2 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu gecombineerd (WLTP) | 9,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu in de stad (WLTP) | 15,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu in voorstedelijk gebied (WLTP) | 9,3 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu buiten de stad (WLTP) | 8,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu op de snelweg (WLTP) | 9,4 l/100 km |