Porsche Panamera 4S E-Hybrid (MY23)
Sijsjesbergweg 50
Amsterdam, 1105 AL
- Exterieurkleur
- Vulkaangrijs Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 70.856 km
- Eerste registratie
- ER 06/2023
- Vorige eigenaren
- 2 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Plug-in hybride
- Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP)
- 48 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 17,9 Kwh
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 412 kW / 560 PK
- Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 2,5 l/100 km
Leder zwart
Alle items van het gedeeltelijk lederen interieur in glad leer. Daarnaast: lederen stoelen inclusief lederen stoelwangen voor en achter, bovenste en voorste gedeelte van dashboard, dashboard onderste gedeelte inclusief afdekking dashboardkastje, basiselementen middenconsole voor en achter, deurbekleding voor en achter en wielkastbekleding.
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Interieur aluminium
Audio/comm
E-Mobility
Licht versie
Comfort opties
Neem contact op met het Porsche Centrum voor informatie over de standaarduitrusting.
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden
De Porsche Approved Garantie biedt een serviceniveau dat gelijkwaardig is aan onze garantie voor nieuwe auto's en dekt alle auto-onderdelen. Een verlengde looptijd van je Porsche Approved Warranty of verlengde garantie is onder bepaalde voorwaarden tegen een meerprijs verkrijgbaar.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 70.856 km |
Eerste registratie 06/2023 |
Eigenaren 2 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Groot onderhoud op 12/11/2025 met 62.903 km Porsche centrum Amsterdam |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.894 cm³ / 2,9 L |
| Boring | 84,5 Mm |
| Slag | 86,0 Mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 412 kW / 560 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 324 kW / 440 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 100 kW / 136 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 5.650 - 6.600 r/min |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 750 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 550 Nm |
| Maximaal koppel elektromotor | 400 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.000 - 5.500 r/min |
| Maximaal toerental | 6.800 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 111,8 kW/l / 152,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 293 km/h |
| Volledig elektrische topsnelheid | 140 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,7 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 8,6 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 13,6 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,4 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 5.049 Mm |
| Totale breedte | 1.937 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.165 Mm |
| Hoogte | 1.423 Mm |
| Wielbasis | 2.950 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.264 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.230 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.305 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.825 Kg |
| Maximale belasting | 595 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 L |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.242 L |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 403 L |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 133 Mm |
Actieradius
| Elektrische actieradius stad (WLTP) | 50 km |
| Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP) | 48 km |
| Elektrische actieradius stad (EAER, WLTP) | 50 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 17,9 Kwh |
| Energie-inhoud accu (netto bruikbaar) | 14,3 Kwh |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gewogen gecombineerd (WLTP) | 56 g/km |
| CO₂-uitstoot met ontladen accu gecombineerd (WLTP) | 223 g/km |
| Gewogen elektriciteitsverbruik gecombineerd (WLTP) | 23,5 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik bij volledig leegrijden gecombineerd (WLTP) | 35,5 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch gecombineerd (WLTP) | 32,6 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 31,1 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 33,2 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch voorstedelijk (WLTP) | 29,7 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch buiten de stad (WLTP) | 29,4 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch snelweg (WLTP) | 37,0 kWh/100 km |
| Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 2,5 l/100 km |
| Brandstofverbruikstarief voor gecombineerd gebruik (WLTP) | 1,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu gecombineerd (WLTP) | 9,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu in de stad (WLTP) | 13,2 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu in voorstedelijk gebied (WLTP) | 9,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu buiten de stad (WLTP) | 8,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu op de snelweg (WLTP) | 9,6 l/100 km |
