Porsche Panamera 4 (MY24)
Ressenerbroek 2
Heteren, Gelderland, 6666 MR
- Exterieurkleur
- Vulkaangrijs Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 26.000 km
- Eerste registratie
- ER 01/2025
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 260 kW / 353 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 4,8 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 10,5 l/100 km
Lederen interieur in zwart, glad afgewerkt leder
Afgewerkt in effen leder:
- Middelste zitplaatsen voor en achter
- Bolsters voor en achter
- Voorkant van de hoofdsteunen voor en achter
- Boven- en onderkant van het dashboard, inclusief de klep van het dashboardkastje
- Voor- en achterportierbekleding inclusief portierpanelen en armsteunen
- Middenconsole inclusief armsteunen voor en achter
- Stuurwielrand
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Modelaanduiding op deuren zwart
Transmissie/chassis
90 liter brandstoftank
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Exterieur
Sideskirts
Verval van GTS aanduiding op voorportieren
Deurgrepen gespoten in exterieurkleur
Achterdiffusor met lamellen
Verval van het panoramadaksysteem
Transmissie/chassis
75 liter brandstof tank
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
PDK versnellingspook
Sportieve pedalen en voetsteun in zwart
Zonnekleppen
Zij-airbags vooraan
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Waarschuw- en remassistent incl. bescherming van voetgangers
Alarmsysteem met interieurbewaking
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 26.000 km |
Eerste registratie 01/2025 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud 10/01/2025 met 10 km Porsche Centrum Gelderland |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.894 cm³ / 2,9 L |
| Boring | 84,5 Mm |
| Slag | 86,0 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 260 kW / 353 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 5.400 - 6.700 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 500 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 1.900 - 4.800 r/min |
| Maximaal toerental | 6.800 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 89,0 kW/l / 121,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 270 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 5,0 S |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 4,8 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 12,2 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 11,9 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 20,3 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 20,0 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 3,5 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 5.052 Mm |
| Totale breedte | 1.937 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.165 Mm |
| Hoogte | 1.423 Mm |
| Wielbasis | 2.950 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.984 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.920 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.995 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.540 Kg |
| Maximale belasting | 620 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 L |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.328 L |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 494 L |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 132 Mm |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 12,6 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 16,4 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 10,9 ° |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 238 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 10,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 16,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 10,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 9,5 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 69 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 76 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 2.850 r/min |