Porsche Panamera 4 E-Hybrid
Birnieweg 9-11
Deventer, Overijssel, 7418 HH
- Exterieurkleur
- Crayon
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 501 km
- Eerste registratie
- ER 01/2026
- Vorige eigenaren
- 0 vorige eigenaren
- Motor
- Plug-in hybride
- Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP)
- 88 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 25,9 Kwh
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 346 kW / 470 PK
- Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 3,6 l/100 km
Tweekleurig lederen interieur Zwart/Bordeaux rood, glad afgewerkt leder
Lederen interieur in de kleurencombinatie Zwart/Bordeauxrood
In glad afgewerkt leder:
- Middelste zitplaatsen voor en achter
- Bolsters voor en achter
- Voorkant van de hoofdsteunen voor en achter
- Boven- en onderkant van het dashboard, inclusief de klep van het dashboardkastje
- Deurpanelen voor en achter inclusief deurpanelen en armsteunen
- Middenconsole inclusief armsteunen voor en achter
- Stuurwielrand
- Stuur airbag module
Afgewerkt in contrasterende kleur:
- Onderste deel dashboard inclusief klep dashboardkastje
- Zijpaneel voor middenconsole
- Bovenste deel van de deurpanelen voor en achter
- Buitenste stoelpoten voor en achter
- Buitenste stoelsteunen voor en achter
- Buitenste hoofdsteunen voor en achter
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Uitrusting 'basis
Exterieur
Zonder dakrails
Deurgrepen gespoten in exterieurkleur
Aluminium dak
Transmissie/chassis
80 liter brandstoftank
Startaccu
Wielen
Bandenafdichtmiddel en elektrische luchtcompressor
Interieur
PDK-versnellingshendel
Gordelwaarschuwingssysteem voor bestuurder en voorpassagier en systeem voor achterbank
Zonnekleppen
Pedalen en voetsteun in zwart
Zonder 'turbo' aanduiding op hoofdsteunen
Audio/comm
E-Mobility
AC-lader aan boord met maximaal 11 kW laadvermogen
Laadkabel voor opladen bij wisselstroomladers met 7,5 m lengte (tot 11 kW)
Zonder PHEV oplaadkabel
Licht versie
Comfort opties
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcoholslot voorbereiding
Waarschuwingsdriehoek
Noodoproepsystemen eCall en bCall
Keyless Drive
Garantie
We hebben geen informatie over de garantie. Neem contact op met de dealer.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Occasion |
Kilometerstand 501 km |
Eerste registratie 01/2026 |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Klein onderhoud op 22/12/2025 met 11 km Porsche Centrum Twente |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.894 cm³ / 2,9 L |
| Boring | 84,5 Mm |
| Slag | 86,0 Mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 346 kW / 470 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 224 kW / 304 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 140 kW / 190 PK |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 650 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 420 Nm |
| Maximaal koppel elektromotor | 450 Nm |
| Maximaal toerental | 6.800 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 77,0 kW/l / 104,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 280 km/h |
| Volledig elektrische topsnelheid | 140 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 4,1 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 10,0 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 16,2 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,8 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 5.052 Mm |
| Totale breedte | 1.937 Mm |
| Breedte (met ingeklapte spiegels) | 1.983 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.165 Mm |
| Hoogte met luchtvering (standaardniveau) | 1.419 Mm |
| Hoogte met luchtvering (extra laag niveau) | 1.396 Mm |
| Hoogte met luchtvering (laag niveau) | 1.409 Mm |
| Wielbasis | 2.950 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,4 m |
| Draaicirkel bandenspoor | 10,7 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.275 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.230 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.305 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.825 Kg |
| Maximale belasting | 595 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.264 L |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 430 L |
| Overhang voor | 972 Mm |
| Overhang achter | 1.130 Mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 131 Mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (laag niveau) | 121 Mm |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 12,6 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 16,0 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 10,8 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (laag niveau) | 10,0 ° |
Actieradius
| Elektrische actieradius stad (WLTP) | 89 km |
| Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP) | 88 km |
| Elektrische actieradius stad (EAER, WLTP) | 91 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 25,9 Kwh |
| Oplaadtijd voor wisselstroom (AC) met 11 kW (0 tot maximaal 100%) | 2,6 h |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gewogen gecombineerd (WLTP) | 82 g/km |
| CO₂-uitstoot met ontladen accu gecombineerd (WLTP) | 214 g/km |
| Gewogen elektriciteitsverbruik gecombineerd (WLTP) | 18,3 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik bij volledig leegrijden gecombineerd (WLTP) | 28,8 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch gecombineerd (WLTP) | 27,5 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 26,5 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 28,4 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch voorstedelijk (WLTP) | 25,3 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch buiten de stad (WLTP) | 25,0 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch snelweg (WLTP) | 31,3 kWh/100 km |
| Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 3,6 l/100 km |
| Brandstofverbruikstarief voor gecombineerd gebruik (WLTP) | 0,2 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu gecombineerd (WLTP) | 9,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu in de stad (WLTP) | 14,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu in voorstedelijk gebied (WLTP) | 8,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu buiten de stad (WLTP) | 8,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu op de snelweg (WLTP) | 9,1 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 67 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 80 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.750 r/min |