Porsche Panamera 4 E-Hybrid (MY24)
Birnieweg 9-11
Deventer, Overijssel, 7418 HH
- Exterieurkleur
- Aventurin Groen Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 39.963 km
- Eerste registratie
- ER 06/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Plug-in hybride
- Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP)
- 79 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 25,9 Kwh
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 346 kW / 470 PK
- Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 1,3 l/100 km
Lederen interieur in zwart, glad afgewerkt leder
Afgewerkt in effen leder:
- Middelste zitplaatsen voor en achter
- Bolsters voor en achter
- Voorkant van de hoofdsteunen voor en achter
- Boven- en onderkant van het dashboard, inclusief de klep van het dashboardkastje
- Voor- en achterportierbekleding inclusief portierpanelen en armsteunen
- Middenconsole inclusief armsteunen voor en achter
- Stuurwielrand
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Exterieur
Sideskirts
Verval van GTS aanduiding op voorportieren
Deurgrepen gespoten in exterieurkleur
Achterdiffusor met lamellen
Verval van het panoramadaksysteem
Transmissie/chassis
Laadhoes
80 liter brandstoftank
Startaccu
Wielen
Interieur
Kompas wijzerplaat/Sport Chrono stopwatch wijzerplaat zwart
PDK versnellingspook
Zij-airbags vooraan
Sportieve pedalen en voetsteun in zwart
Zonnekleppen
Flexibele rolhoes voor de bagageruimte
Audio/comm
E-Mobility
Licht versie
Zelfdimmende binnen- en buitenspiegels
Comfort opties
Lane Keep Assist
Waarschuw- en remassistent incl. bescherming van voetgangers
Alarmsysteem met interieurbewaking
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 39.963 km |
Eerste registratie 06/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Klein onderhoud op 23/05/2025 met 22.500 km Porsche Centrum Twente |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.894 cm³ / 2,9 L |
| Boring | 84,5 Mm |
| Slag | 86,0 Mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 346 kW / 470 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 224 kW / 304 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 140 kW / 190 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 5.400 - 6.700 r/min |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 650 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 420 Nm |
| Maximaal koppel elektromotor | 450 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 1.900 - 4.800 r/min |
| Maximaal toerental | 6.800 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 74,3 kW/l / 101,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 280 km/h |
| Volledig elektrische topsnelheid | 140 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 4,1 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 10,0 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 16,2 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,8 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 5.052 Mm |
| Totale breedte | 1.937 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.165 Mm |
| Hoogte | 1.419 Mm |
| Wielbasis | 2.950 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.275 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.230 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.305 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.825 Kg |
| Maximale belasting | 595 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 L |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.264 L |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 430 L |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 131 Mm |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 12,6 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 16,0 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 10,8 ° |
Actieradius
| Elektrische actieradius stad (WLTP) | 90 km |
| Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP) | 79 km |
| Elektrische actieradius stad (EAER, WLTP) | 93 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 25,9 Kwh |
| Energie-inhoud accu (netto bruikbaar) | 21,8 Kwh |
| Oplaadtijd voor wisselstroom (AC) met 11 kW (0 tot maximaal 100%) | 2,7 h |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gewogen gecombineerd (WLTP) | 30 g/km |
| CO₂-uitstoot met ontladen accu gecombineerd (WLTP) | 223 g/km |
| Gewogen elektriciteitsverbruik gecombineerd (WLTP) | 26,5 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik bij volledig leegrijden gecombineerd (WLTP) | 29,7 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch gecombineerd (WLTP) | 30,8 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 26,3 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 28,2 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch voorstedelijk (WLTP) | 25,1 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch buiten de stad (WLTP) | 25,0 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch snelweg (WLTP) | 47,8 kWh/100 km |
| Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 1,3 l/100 km |
| Brandstofverbruikstarief voor gecombineerd gebruik (WLTP) | 0,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu gecombineerd (WLTP) | 9,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu in de stad (WLTP) | 15,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu in voorstedelijk gebied (WLTP) | 9,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu buiten de stad (WLTP) | 8,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu op de snelweg (WLTP) | 9,5 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 67 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 80 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.750 r/min |