Porsche Macan T
Sijsjesbergweg 50
Amsterdam, 1105 AL
- Exterieurkleur
- Diepzwart Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 91.000 km
- Eerste registratie
- ER 06/2022
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 195 kW / 265 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 6,2 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 10,1 l/100 km
Interieur pakket Macan T
Lederpakket zwart met midden zitvlak in Sport Tex Stripe incl. contraststiksel in zilver.
Pakketinhoud:
- Lederafwerking bovenzijde dashboard, deksel opbergvak middenconsole, binnensteunen stoel, hoofdsteunen voorstoelen, armsteunen portierpaneel en portiergrepen voor en achter
- Stoelmidden van voor- en buitenste achterstoelen in Sport Tex Stripe
- De contraststiksels van stoelen en hoofdsteunen evenals het stuur zijn uitgevoerd in zilver
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
75 liter brandstof tank
Wielen
Bandenvulmiddel met elektrische compressor
Interieur
Lederen interieur
Interieur aluminium
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
De volgende lijst toont de standaarduitrusting. De individuele configuratie en geselecteerde opties worden niet weergegeven. Deze lijst kan apparatuur tonen die is vervangen vanwege de selectie van een optie.
Motortechniek
7-traps Porsche Doppelkupplung (PDK)
Krachtoverbrenging
Porsche Traction Management (PTM) met permanente 4-wielaandrijving
Onderstel
Onderstel met stalen vering inclusief Porsche Active Suspension Management (PASM) met 15mm verlaging
Offroad-modus
Remsysteem
Remschijven met een diameter van 350 mm voor en 330 mm achter, inwendig geventileerd
Remmen met vaste aluminium monobloc remzadels met 4 zuigers voor
Remmen achter gecombineerd
Porsche Stability Management (PSM)
Antiblokkeersysteem (ABS)
Elektronische parkeerrem
Auto-Hold functie
Multi Collision Brake
Remzadels zwart
Exterieur
Front met geïntegreerde luchtkoelopeningen
Frontplaat agaatgrijs metallic
Bumperbescherming van aluminium
Side blades agaatgrijs metallic en 'Macan T' logo zwart hoogglans
SportDesign buitenspiegels met V-vormige spiegelvoet in agaatgrijs metallic
Sierlijsten zwart hoogglans
Dakspoiler in agaatgrijs metallic
Automatische achterklep
'PORSCHE' logo en modelaanduiding op achterklep in agaatgrijs metallic
Twee dubbele sporteindpijpen in hoogglans zwart
Voorbereiding voor trekhaak
Motor
2,0-liter turbomotor
Maximumvermogen 265 pk / 195 kW
Maximumkoppel 400 Nm
65 liter brandstoftank
Wielen
20 inch Macan S wielen donker titanium
Bandenspanningscontrolesysteem
Licht en zicht
Led-koplampen met vierpunts led dagrijverlichting inclusief Porsche Dynamic Light System (PDLS)
Led-achterlichten in driedimensionaal doorlopend design
Automatische koplampactivering inclusief 'Welcome Home'-verlichting
Derde remlicht met led-techniek
Elektrisch verstel-, inklap- en verwarmbare buitenspiegels, aan de bestuurderszijde asferisch
Ruitenwisserinstallatie voorruit inclusief regensensor en ruitensproeiers
Ruitenwisserinstallatie achterruit met intervalschakeling en ruitensproeier
Achterruitverwarming met 'Auto-Off'-functie
Led-interieurverlichting
Hulp systemen
ParkAssistent voor en achter met optische en akoestische waarschuwing
Waarschuwings- en remassistent inclusief voetgangersbescherming
Cruise control inclusief adaptieve snelheidsbegrenzer
Porsche Hill Control (PHC) met afdaalhulp
Waarschuwings- en remassistent
Lane Departure Warning
VarioCam
Klimaat en ruiten
Getint warmtewerend glas rondom
Stoelen
Sportstoelen voor (8-voudig elektrisch verstelbaar)
Zitplaatsen achter met in delen neerklapbare achterbank (40 : 20 : 40) en uitklapbare middenarmsteun
Stoelverwarming voor
Veiligheid
Alarminstallatie met ultrasone interieurbewaking
Porsche Vehicle Tracking System (PVTS)
Fullsize-airbags voor bestuurder en bijrijder
Bijrijdersairbag met deactiveringsfunctie
Gordijnairbags
Roll-over-sensor
3-puntsrolgordels
Gordelbevestigingen voor bestuurder bijrijder handmatig in hoogte verstelbaar
Waarschuwingssysteem veiligheidsgordels voor bestuurders-, bijrijdersstoel en achterstoelen
Centrale vergrendeling inclusief radiografische afstandsbediening
ISOFIX voor kinderzitjes op de buitenste zitplaatsen achter
Wegrijblokkering (transpondersysteem)
Bagageruimte en opbergvakken
Dashboardkastje
Opbergvak in middenconsole voor
Opbergvakken in portieren voor en achter
Opbergvakken in zijkanten van bagageruimte achter
Opbergvak in de uitsparing voor het reservewiel
Vaste, uitneembare afdekking bagageruimte
Interieur
Sport Chrono Pakket inclusief analoge en digitale stopwatch
Multifunctioneel GT sportstuurwiel met contraststiksels in zilver inclusief stuurwielverwarming en rijmodus-schakelaar
Ronde klokken met zwarte toerenteller
Interieurpakket Macan T
Interieurpakket zwart
Hemelbekleding van stof
Advanced Climate Control (3-zone)
Sfeerverlichting
Sierlijsten zilverkleurig
Dorpellijsten van aluminium zwart met 'Macan T' logo
Vloermatten in bijpassende interieurkleur met 'PORSCHE' logo
Audio en communicatie
Porsche Communication Management (PCM) inclusief onlinenavigatie, mobiele-telefoonvoorbereiding, audioingangen en spraakbediening
10,9 inch full-HD touchscreen met hoge resolutie
Instrumentenpaneel met 4,8 inch kleurendisplay met hoge resolutie
Twee USB-C Connectivity- en laadaansluitingen in middenconsole voor en twee USB-C aansluitingen achter
Stopcontacten (12 V): voor in middenconsole en in bagageruimte
Porsche Connect inclusief Apple CarPlay® en Android Auto™
Sound Package Plus met 8 luidsprekers en totaal vermogen van 150 Watt
LTE-communicatiemodule
Digitale radio (DAB+)
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 91.000 km |
Eerste registratie 06/2022 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud 24/03/2026 met 90.707 km Porsche Centrum Amsterdam |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cm³ / 2,0 L |
| Boring | 82,5 Mm |
| Slag | 92,8 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 195 kW / 265 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 5.000 - 6.500 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 400 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 1.800 - 4.500 r/min |
| Maximaal toerental | 6.800 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 97,8 kW/l / 133,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 232 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 6,4 S |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 6,2 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 16,3 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 16,1 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 4,5 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.726 Mm |
| Totale breedte | 1.927 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.097 Mm |
| Hoogte | 1.606 Mm |
| Wielbasis | 2.807 Mm |
| Leeggewicht (DIN) | 1.865 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.940 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.510 Kg |
| Maximale belasting | 645 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Maximaal trekvermogen (geremd) | 2.000 Kg |
| Maximaal trekvermogen (ongeremd) | 750 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 65 L |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 458 L |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.503 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 954 L |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 488 L |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (DIN) | 187 Mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen ophanging | 187 Mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 187 Mm |
| Naderingshoek met stalen vering (DIN) | 15,8 ° |
| Uitloophoek met stalen vering (DIN) | 21,0 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (DIN) | 15,4 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 18,8 ° |
| Max. doorwaaddiepte met stalen vering (DIN) | 300 Mm |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 229 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 10,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 13,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 10,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 8,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 9,9 l/100 km |