Porsche Macan GTS
Sijsjesbergweg 50
Amsterdam, 1105 AL
- Exterieurkleur
- Dolomietzilver Metallic
- Interieurkleur
- Leren pakket in zwart met contraststiksels in Papaya
- Kilometerstand
- 47.186 km
- Eerste registratie
- ER 01/2022
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 324 kW / 440 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 4,5 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 11,3 l/100 km
Leren pakket in zwart met contraststiksels in Papaya
Uitgevoerd in zwart leder: bovenkant dashboard, deksel van opbergvak middenconsole, midden van de stoelen, binnenste stoelwangen en hoofdsteunen aan de voorkant van de stoelen, armleuningen, deurpanelen en deurgrepen voor en achter.
Contrasterend stiksel in Papaya: bovenkant van het dashboard, armsteunen voorin, voorstoelen en hoofdsteunen, evenals buitenste zitplaatsen achter en hoofdsteunen. Veiligheidsgordels in Papaya: voorstoelen en buitenste zitplaatsen achterin
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Bandenvulmiddel met elektrische compressor
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
De volgende lijst toont de standaarduitrusting. De individuele configuratie en geselecteerde opties worden niet weergegeven. Deze lijst kan apparatuur tonen die is vervangen vanwege de selectie van een optie.
Motortechniek
7-traps Porsche Doppelkupplung (PDK)
Krachtoverbrenging
Porsche Traction Management (PTM) met permanente 4-wielaandrijving
Onderstel
Sport luchtvering met hoogteverstelling en 10 mm verlaging inclusief Porsche Active Suspension Management (PASM)
Offroad-modus
Remsysteem
Porsche Surface Coated Brake (PSCB), remschijven met een diameter van 390 mm voor en 365 mm achter, inwendig geventileerd
Remmen met vaste aluminium monobloc remzadels met 6 zuigers voor
Remmen achter gecombineerd
Porsche Stability Management (PSM)
Antiblokkeersysteem (ABS)
Elektronische parkeerrem
Auto-Hold functie
Multi Collision Brake
Remzadels rood
Exterieur
Front met geïntegreerde luchtkoelopeningen
Onderzijde voor in exterieurkleur
Middenstuk voorzijde mat zwart
Exterieurpakket in carrosseriekleur
Side blades mat zwart gespoten met 'GTS' logo zwart hoogglans
SportDesign buitenspiegels met V-vormige spiegelvoet in exterieurkleur
SportDesign side skirts
Sierlijsten zwart hoogglans
Dakspoiler met vaste dubbele vleugel in zwart hoogglans
Automatische achterklep
'PORSCHE' logo en modelaanduiding mat zwart
Sportuitlaatsysteem inclusief sporteindpijpen zwart hoogglans
Achterdiffusor in mat zwart
Voorbereiding voor trekhaak
Motor
2,9-liter bi-turbomotor
Maximumvermogen 440 pk / 324 kW
Maximumkoppel 550 Nm
75 liter brandstoftank
Wielen
21 inch RS Spyder Design wielen zwart zijdeglans
Wielnaafafdekkingen met Porsche embleem
Bandenspanningscontrolesysteem
Licht en zicht
Led-koplampen getint met vierpunts led dagrijverlichting inclusief Porsche Dynamic Light System (PDLS)
Led-achterlichten getint in driedimensionaal doorlopend design
Automatische koplampactivering inclusief 'Welcome Home'-verlichting
Derde remlicht met led-techniek
Elektrisch verstel-, inklap- en verwarmbare buitenspiegels, aan de bestuurderszijde asferisch
Ruitenwisserinstallatie voorruit inclusief regensensor en ruitensproeiers
Ruitenwisserinstallatie achterruit met intervalschakeling en ruitensproeier
Achterruitverwarming met 'Auto-Off'-functie
Led-interieurverlichting
Hulp systemen
ParkAssistent voor en achter met optische en akoestische waarschuwing
Waarschuwings- en remassistent inclusief voetgangersbescherming
Cruise control inclusief adaptieve snelheidsbegrenzer
Porsche Hill Control (PHC) met afdaalhulp
Waarschuwings- en remassistent
Lane Departure Warning
VarioCam Plus
Klimaat en ruiten
Getint warmtewerend glas rondom
Stoelen
GTS sportstoelen voor (8-voudig elektrisch verstelbaar)
Zitplaatsen achter met in delen neerklapbare achterbank (40 : 20 : 40) en uitklapbare middenarmsteun
Stoelverwarming voor
Veiligheid
Alarminstallatie met ultrasone interieurbewaking
Porsche Vehicle Tracking System (PVTS)
Fullsize-airbags voor bestuurder en bijrijder
Bijrijdersairbag met deactiveringsfunctie
Gordijnairbags
Roll-over-sensor
3-puntsrolgordels
Gordelbevestigingen voor bestuurder bijrijder handmatig in hoogte verstelbaar
Waarschuwingssysteem veiligheidsgordels voor bestuurders-, bijrijdersstoel en achterstoelen
Centrale vergrendeling inclusief radiografische afstandsbediening
ISOFIX voor kinderzitjes op de buitenste zitplaatsen achter
Wegrijblokkering (transpondersysteem)
Bagageruimte en opbergvakken
Dashboardkastje
Opbergvak in middenconsole voor
Opbergvakken in portieren voor en achter
Opbergvakken in zijkanten van bagageruimte achter
Opbergvak in de uitsparing voor het reservewiel
Vaste, uitneembare afdekking bagageruimte
Interieur
Lederpakket GTS inclusief details in Race-Tex
Ronde klokken met zwarte toerenteller en 'GTS' logo
Interieurpakket geborsteld aluminium zwart
Multifunctioneel stuurwiel
Hemelbekleding van stof
Advanced Climate Control (3-zone)
Sfeerverlichting
Sierlijsten zilverkleurig
Dorpellijsten van aluminium zwart met 'Macan GTS' logo (voor)
Vloermatten in bijpassende interieurkleur met 'PORSCHE' logo
Audio en communicatie
Porsche Communication Management (PCM) inclusief onlinenavigatie, mobiele-telefoonvoorbereiding, audioingangen en spraakbediening
10,9 inch full-HD touchscreen met hoge resolutie
Instrumentenpaneel met 4,8 inch kleurendisplay met hoge resolutie
Digitale laaddrukmeter op kleurendisplay van instrumentenpaneel
Twee USB-C Connectivity- en laadaansluitingen in middenconsole voor en twee USB-C aansluitingen achter
Stopcontacten (12 V): voor in middenconsole en in bagageruimte
Porsche Connect inclusief Apple CarPlay® en Android Auto™
Sound Package Plus met 8 luidsprekers en totaal vermogen van 150 Watt
LTE-communicatiemodule
Digitale radio (DAB+)
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 47.186 km |
Eerste registratie 01/2022 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke servicebeurt |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.894 cm³ / 2,9 L |
| Boring | 84,5 Mm |
| Slag | 86,0 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 324 kW / 440 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 5.700 - 6.600 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 550 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 1.900 - 5.600 r/min |
| Maximaal toerental | 6.800 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 111,1 kW/l / 151,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 272 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,5 S |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 4,3 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 10,5 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 10,3 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 17,1 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 16,9 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,9 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.726 Mm |
| Totale breedte | 1.927 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.097 Mm |
| Hoogte | 1.596 Mm |
| Wielbasis | 2.807 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 12,0 m |
| Leeggewicht (DIN) | 1.960 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.035 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.580 Kg |
| Maximale belasting | 620 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Maximaal trekvermogen (geremd) | 2.400 Kg |
| Maximaal trekvermogen (ongeremd) | 750 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 L |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 458 L |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.503 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 954 L |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 488 L |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 177 Mm |
| Overhellingshoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 17,9 ° |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 256 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 11,3 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 15,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 10,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 9,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 11,3 l/100 km |
