Porsche Macan GTS
Bornholmstraat 25
Groningen, 9723 AW
- Exterieurkleur
- Crayon
- Interieurkleur
- Race-Tex-interieur met lederen elementen Zwart
- Garantie op nieuwe auto's
- 24 maanden
- Porsche HV Accu Garantie
- 8 jaar of tot 160.000 km
- Motor
- Elektrisch
- Bereik gecombineerd (WLTP)
- 548 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 100,0 Kwh
- Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen (10 tot maximaal 80%)
- 21,00 Min
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Overboostvermogen met Launch Control tot
- 420 kW / 571 PK
Race-Tex-interieur met lederen elementen Zwart
Race-Tex interior with extended leather items Black:
Upholstered in Race-Tex:
- Front and outer rear seat centre panels with Diamar embossing
- Steering wheel rim
- Centre console armrest
- Door armrest and front and rear door handle
- Dash panel middle part
Upholstered in smooth leather:
- Front and rear seat bolsters inside
- Headrest centre panels and sides front and rear
- Steering wheel airbag module
- Dash panel upper and lower part
- Major parts of the door panel
- Centre console upper side panels
Tone-on-tone decorative seams in Black on the following components:
- Seats
- Upper part of dashboard
- Door panel armrests front and rear
- Centre console armrest
- Upper part of the door panels front and rear
E-Performance
Bereik
548kmOplaadtijd
21,00MinBij het oplaadstationOplaadtijd
10,0hThuisPrestatiebatterij Plus met 8 jaar garantie
Hogere bereiken en meer prestatiepotentieel door extra celmodules.

Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Uitrusting 'GTS
Standard equipment
Exterieur
Deurgrepen gespoten in exterieurkleur
Decorative side logo
Carrosserievorm-SUV
Veiligheid van voetgangers
Voorbereiding trekhaak
Transmissie/chassis
Porsche E-Performance aandrijflijn met een synchrone motor met permanente magneet op de voor- en achteras
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Elektrische verstelling stuurkolom
ISOFIX/I-Size bevestigingspunten op buitenste achterstoelen
Omkeerbare gordelspanner
Zonder 'turbo' aanduiding op hoofdsteunen
Audio/comm
E-Mobility
AC-lader aan boord met maximaal 11 kW laadvermogen
Laadkabel voor opladen bij wisselstroomladers met 6 m lengte (tot 11 kW)
Zonder PHEV oplaadkabel
Licht versie
Voorruit van thermisch geïsoleerd glas
Comfort opties
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcoholslot voorbereiding
Zijairbags en middenairbag voorin
Keyless Drive
Warn and Brake Assist
Waarschuwingsdriehoek
Noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
24 maanden
Porsche HV Accu Garantie
8 jaar of tot 160.000 km
Je garantie op de hoogspanningsaccu, inclusief een minimale capaciteit van 80% gedurende 3 jaar (of tot 60.000 km) en 70% tot het einde van de garantie.
Technische data
Motor
| Maximaal vermogen | 380 kW / 516 PK |
| Overboostvermogen met Launch Control tot | 420 kW / 571 PK |
| 30 minuten vermogen | 145 kW / 197 PK |
| Max. koppel met Launch Control tot | 955 Nm |
Vermogen
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Launch Control | 3,8 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Launch Control | 8,5 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Launch Control | 13,3 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/h met Launch Control | 2,2 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.805 Mm |
| Totale breedte | 1.952 Mm |
| Breedte (met ingeklapte spiegels) | 1.954 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.152 Mm |
| Hoogte met luchtvering (standaardniveau) | 1.613 Mm |
| Hoogte met luchtvering (extra laag niveau) | 1.593 Mm |
| Hoogte met luchtvering (laag niveau) | 1.603 Mm |
| Hoogte met luchtvering (offroad-niveau) | 1.643 Mm |
| Hoogte met luchtvering (extra offroad-niveau) | 1.663 Mm |
| Wielbasis | 2.893 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 12,1 m |
| Draaicirkel bandenspoor | 11,4 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.438 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.395 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.470 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.940 Kg |
| Maximale belasting | 545 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Maximaal trekvermogen (geremd) | 2.500 Kg |
| Maximaal trekvermogen (ongeremd) | 750 Kg |
| Maximale verticale belasting aanhangerkoppeling | 100 Kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 84 L |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.348 L |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 476 L |
| Overhang voor | 945 Mm |
| Overhang achter | 946 Mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 174 Mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (laag niveau) | 164 Mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (offroad-niveau) | 204 Mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (extra offroad-niveau) | 224 Mm |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 11,9 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 20,0 ° |
| Naderingshoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 15,3 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 24,0 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 14,1 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (laag niveau) | 13,2 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (offroad-niveau) | 16,5 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 18,1 ° |
| Max. doorwaaddiepte met stalen vering (DIN) | 300 Mm |
| Max. doorwaaddiepte met stalen vering (PASM DIN) | 300 Mm |
| Max. doorwaaddiepte met stalen vering (EC) | 300 Mm |
| Max. doorwaaddiepte (stalen vering) | 300 Mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (standaardniveau) | 300 Mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (offroad-niveau) | 320 Mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (extra offroad-niveau) | 340 Mm |
Actieradius
| Bereik gecombineerd (WLTP) | 548 km |
| Actieradius in de stad (WLTP) | 699 km |
| Oplaadbereik in 10 min met 150 kW (WLTP) | 118 km |
| Opgeladen bereik in 10 min met maximaal laadvermogen (WLTP) | 239 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 100,0 Kwh |
| Max. laadvermogen (DC) | 270,0 kW |
| Oplaadtijd wisselstroom (AC) bij 11 kW (0 tot maximaal 100%) | 10,0 h |
| Oplaadtijd voor wisselstroom (AC) met 22 kW (0 tot maximaal 100%) | 5,2 h |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 120 kW (500 V, 250 A, 10 tot maximaal 80 %) | 46,00 Min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 150 kW (10 tot maximaal 80 %) | 33,00 Min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen (10 tot maximaal 80%) | 21,00 Min |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gecombineerd (WLTP) | 0 g/km |
| Gecombineerd elektriciteitsverbruik (WLTP) | 19,9 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 15,5 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 15,0 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik voorstedelijk (WLTP) | 15,9 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik buiten de stad (WLTP) | 18,3 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik snelweg (WLTP) | 25,5 kWh/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 67 dB |

