Porsche Macan GTS (MY23)
Heusdensebaan 48
Oisterwijk, 5061 PS
- Exterieurkleur
- Krijt
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 95.700 km
- Eerste registratie
- ER 03/2023
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 324 kW / 440 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 4,3 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 11,3 l/100 km
GTS interieurpakket in krijt
In krijt: 'GTS'-logo geborduurd op hoofdsteunen voorstoelen, decoratieve stiksels op stoelen, hoofdopbergvak middenconsole, bovenste gedeelte dashboard, vloermatten en veiligheidsgordels voor en buiten achter. Wijzerplaat van centrale toerenteller in zilver.
Het uitgebreide Race-Tex-pakket omvat het volgende:
stoelmiddenbanen voor en achter, armsteunen voor en achter, armsteun middenconsole
Opmerking: Alleen leverbaar in combinatie met het uitgebreide lederpakket zwart en met standaard GTS-sportstoelen of optionele adaptieve sportstoelen (18-voudig verstelbaar).
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Instrument Dial Rev Counter Painted (Silver)
Interieur Race-Tex
Interieur carbon
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
De volgende lijst toont de standaarduitrusting. De individuele configuratie en geselecteerde opties worden niet weergegeven. Deze lijst kan apparatuur tonen die is vervangen vanwege de selectie van een optie.
Exterieur
Sportuitlaatsysteem inclusief sporteindpijpen zwart hoogglans
Voorbereiding voor trekhaak
'PORSCHE' logo en modelaanduiding in mat zwart
Front met geïntegreerde luchtkoelopeningen
Automatische achterklep
Sierlijsten zwart hoogglans
SportDesign buitenspiegels met V-vormige spiegelvoet in exterieurkleur
Dakspoiler met vaste dubbele vleugel in zwart hoogglans
Onderzijde voor in exterieurkleur
SportDesign side skirts
Side blades mat zwart gespoten met 'GTS' logo zwart hoogglans
Achterdiffusor in mat zwart
Middenstuk voorzijde mat zwart
Exterieurpakket in carrosseriekleur
Aandrijving / chassis
7-traps Porsche Doppelkupplung (PDK)
Porsche Traction Management (PTM) met permanente 4-wielaandrijving
Sport luchtvering met hoogteverstelling en 10 mm verlaging inclusief Porsche Active Suspension Management (PASM)
Offroad-modus
Elektronische parkeerrem
Antiblokkeersysteem (ABS)
Multi Collision Brake
Auto-Hold functie
Porsche Surface Coated Brake (PSCB), remschijven met een diameter van 390 mm voor en 356 mm achter, inwendig geventileerd
Porsche Stability Management (PSM)
Remzadels rood
Remmen met vaste aluminium monobloc remzadels met 6 zuigers voor
Remmen achter gecombineerd
Porsche Hill Control (PHC)
Sportuitlaatsysteem inclusief sporteindpijpen zwart hoogglans
2,9-liter bi-turbomotor
Maximumvermogen 440 pk / 324 kW
Maximumkoppel 550 Nm
75 liter brandstoftank
Wielen
21 inch RS Spyder Design wielen zwart zijdeglans
Wielaccessoires
Bandenspanningscontrolesysteem
Wielnaafafdekkingen met Porsche embleem
Licht en zicht
Led-koplampen getint met vierpunts led dagrijverlichting inclusief Porsche Dynamic Light System (PDLS)
Automatische koplampactivering inclusief 'Welcome Home'-verlichting
Derde remlicht met led-techniek
Led-achterlichten in driedimensionaal doorlopend design
Ruitenwisserinstallatie voorruit inclusief regensensor en ruitensproeiers
Ruitenwisserinstallatie achterruit met intervalschakeling en ruitensproeier
Led-interieurverlichting
Achterruitverwarming met 'Auto-Off'-functie
Elektrisch verstel-, inklap- en verwarmbare buitenspiegels, aan de bestuurderszijde asferisch
Getint warmtewerend glas rondom
Hulp systemen
Porsche Hill Control (PHC) met afdaalhulp
Cruise control inclusief adaptieve snelheidsbegrenzer
VarioCam Plus
Lane Departure Warning
ParkAssistent voor en achter met optische en akoestische waarschuwing
Waarschuwings- en remassistent inclusief voetgangersbescherming
Interieur
GTS sportstoelen voor (8-voudig elektrisch verstelbaar)
Zitplaatsen achter met in delen neerklapbare achterbank (40 : 20 : 40) en uitklapbare middenarmsteun
Stoelverwarming voor
Waarschuwingssysteem veiligheidsgordels voor bestuurders-, bijrijdersstoel en achterstoelen
Centrale vergrendeling inclusief radiografische afstandsbediening
3-puntsrolgordels
Porsche Vehicle Tracking System (PVTS)
Alarminstallatie met ultrasone interieurbewaking
Wegrijblokkering (transpondersysteem)
Fullsize-airbags voor bestuurder en bijrijder
Gordijnairbags
Bijrijdersairbag met deactiveringsfunctie
ISOFIX voor kinderzitjes op de buitenste zitplaatsen achter
Gordelbevestigingen voor bestuurder bijrijder handmatig in hoogte verstelbaar
Roll-over-sensor
Dashboardkastje
Opbergvak in middenconsole voor
Opbergvakken in portieren voor en achter
Opbergvakken in zijkanten van bagageruimte achter
Vaste, uitneembare afdekking bagageruimte
Opbergvak in de uitsparing voor het reservewiel
Advanced Climate Control (3-zone)
Ronde klokken met zwarte toerenteller en 'GTS' logo
Sierlijsten zilverkleurig
Hemelbekleding van stof
Vloermatten in bijpassende interieurkleur met 'PORSCHE' logo
Interieurpakket geborsteld aluminium zwart
Sfeerverlichting
Multifunctioneel stuurwiel
Lederpakket GTS inclusief details in Race-Tex
Dorpellijsten van aluminium zwart met 'Macan GTS' logo (voor)
Interieur aluminium
Dorpellijsten van aluminium zwart met 'Macan GTS' logo (voor)
Audio en communicatie
Instrumentenpaneel met 4,8 inch kleurendisplay met hoge resolutie
Digitale radio (DAB+)
Sound Package Plus met 8 luidsprekers en totaal vermogen van 150 Watt
Stopcontacten (12 V): voor in middenconsole en in bagageruimte
Twee USB-C Connectivity- en laadaansluitingen in middenconsole voor en twee USB-C aansluitingen achter
Porsche Communication Management (PCM) inclusief onlinenavigatie, mobiele-telefoonvoorbereiding, audioingangen en spraakbediening
LTE-communicatiemodule
10,9 inch full-HD touchscreen met hoge resolutie
Porsche Connect
Digitale laaddrukmeter op kleurendisplay van instrumentenpaneel
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 95.700 km |
Eerste registratie 03/2023 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.894 cm³ / 2,9 L |
| Boring | 84,5 Mm |
| Slag | 86,0 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 324 kW / 440 PK |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 550 Nm |
| Maximaal toerental | 6.800 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 111,1 kW/l / 151,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 272 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,5 S |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 4,3 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 10,5 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 10,3 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 17,1 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 16,9 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,9 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.726 Mm |
| Totale breedte | 1.927 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.097 Mm |
| Hoogte | 1.596 Mm |
| Wielbasis | 2.807 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 12,0 m |
| Leeggewicht (DIN) | 1.960 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.035 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.580 Kg |
| Maximale belasting | 620 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Maximaal trekvermogen (geremd) | 2.400 Kg |
| Maximaal trekvermogen (ongeremd) | 750 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 L |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.503 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 954 L |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 488 L |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 257 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 11,3 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 15,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 11,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 9,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 11,1 l/100 km |