Porsche GT3 (991 I)
Occasion
€ 143.900
BTW niet aftrekbaar
Verkoopprijs incl. BTW, BPM, rijklaarmaakkosten en leges
Porsche Centrum Twente
Birnieweg 9-11
Deventer, Overijssel, 7418 HH
Aanbod
3-TBK-44
- Exterieurkleur
- Wit
- Interieurkleur
- Lederuitrusting met rood decoratief stiksel
- Kilometerstand
- 83.257 km
- Eerste registratie
- ER 01/2014
- Vorige eigenaren
- 3 vorige eigenaren
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 350 kW / 475 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 3,5 S
Lederuitrusting met rood decoratief stiksel
Ten opzichte van lederen interieur (bestelno. 78) worden de volgende componenten voorzien van rood stiksel: bovenzijde dashboard (2.0a), bovendeel deurpaneel (3.0a), bovendeel van het achter paneel (3.1a), (niet in combinatie met Clubsport), deurspiegels (3.0c), armsteun deur (3.3a), deurgreep (3.2a) en stuurwielkrans (2.2a). De GT3 logos op de hoofdsteunen en de strip op de achterzijde van de middenconsole.
Beschrijving
Deze 911 GT3 is origineel Nederlands geleverd. De volledige onderhoudshistorie is bekend. In 2014 is bij deze GT3 de motor vervangen, door Porsche uitgevoerd, inclusief certificaat.
Speciale en standaarduitrusting
Speciale uitrusting
Exterieur
90 liter benzinetank
Bi-xenonkoplampen zwart, inclusief Porsche Dynamic Light System (PDLS)
Zelfdimmende binnen-/buitenspiegels met geïntegreerde regensensor
Koplampsproeier gespoten in exterieurkleur
Transmissie/chassis
Liftsysteem vooras
Interieur
Clubsport pakket
Sport kuipstoelen
Vloermatten
Veiligheidsgordels in Indisch Rood
Lederen interieur
Deurpaneelpakket alcantara®
Lederuitrusting met rood decoratief stiksel (icm 68)
Interieur carbon
Interieurpakket carbon
Afdekplaat middenconsole carbon
Dorpellijsten van carbon, verlicht
Audio/comm
Porsche Communication Management (PCM) inclusief navigatiemodule
Sound Package Plus
Telefoonmodule
Sport Chrono Pakket
Standaard uitrusting
Voor dit voertuig kon geen standaarduitrusting worden bepaald.
Neem contact op met het Porsche Centrum voor informatie over de standaarduitrusting.
Garantie
We hebben geen informatie over de garantie. Neem contact op met de dealer.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Occasion |
Kilometerstand 83.257 km |
Eerste registratie 01/2014 |
Eigenaren 3 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Groot onderhoud op 28/05/2024 met 62.149 km Porsche Centrum Leusden |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.799 cm³ / 3,8 L |
| Boring | 102,0 Mm |
| Slag | 77,5 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 350 kW / 475 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 8.250 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 440 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerental | 6.250 r/min |
| Maximaal toerental | 9.000 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 92,1 kW/l / 125,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 315 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,5 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 7,5 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 11,4 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,1 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.545 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 1.978 Mm |
| Hoogte | 1.269 Mm |
| Wielbasis | 2.457 Mm |
| Spoorbreedte voor | 1.551 Mm |
| Spoorbreedte achter | 1.555 Mm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt | 0,33 cW |
| Draaicirkeldiameter | 11,1 m |
| Leeggewicht (DIN) | 1.430 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.505 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.720 Kg |
| Maximale belasting | 290 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 L |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 260 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 125 L |
Belangrijke notitie
Neem contact op met uw Porsche Dealer voor belangrijke informatie over de voertuigconformiteit van dit model.