Porsche Cayman GT4 (981)
Occasion
€ 114.900
BTW niet aftrekbaar
Verkoopprijs incl. BTW, BPM, rijklaarmaakkosten en leges
Porsche Centrum Groningen
Bornholmstraat 25
Groningen, 9723 AW
Aanbod
GH-207-V
- Exterieurkleur
- Diepzwart Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 39.000 km
- Eerste registratie
- ER 06/2015
- Vorige eigenaren
- 2 vorige eigenaren
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- Handgeschakeld
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 283 kW / 385 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 4,4 S
Lederuitrusting met rood decoratief stiksel
Ten opzichte van lederen interieur (bestelno. 78) worden de volgende componenten voorzien van rood stiksel: bovenzijde dashboard (2.0a), bovendeel deurpaneel (3.0a), bovendeel van het achter paneel (3.1a), (niet in combinatie met Clubsport), deurspiegels (3.0c), armsteun deur (3.3a), deurgreep (3.2a) en stuurwielkrans (2.2a). De GT3 logos op de hoofdsteunen en de strip op de achterzijde van de middenconsole.
Speciale en standaarduitrusting
Speciale uitrusting
Exterieur
Bi-xenon koplampen zwart inclusief PDLS
Voorruit met grijze band
Transmissie/chassis
Sport Chrono pakket inclusief Porsche Precision App
Brandstoftank 64 liter
Interieur
Stiksel contrasterend
Automatische snelheidsregeling
Zelfdimmende binnen-/buitenspiegels met geïntegreerde regensensor
Licht-Design Pakket
Adaptieve sportstoelen Plus (18-voudig verstelbaar, elektrisch) met Memory Pakket
Automatische airconditioning
Stoelverwarming
Rokerspakket
Vloermatten
veiligheidsgordels indisch rood
Lederen interieur
Bekleding stuurkolom in leder
Audio/comm
Porsche Communication Management (PCM) incl. navigatiemodule en universele audio-ingang
Sound Package Plus
Telefoonmodule voor PCM
Online services
Standaard uitrusting
Voor dit voertuig kon geen standaarduitrusting worden bepaald.
Neem contact op met het Porsche Centrum voor informatie over de standaarduitrusting.
Garantie
We hebben geen informatie over de garantie. Neem contact op met de dealer.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Occasion |
Kilometerstand 39.000 km |
Eerste registratie 06/2015 |
Eigenaren 2 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke servicebeurt |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.800 cm³ / 3,8 L |
| Boring | 102,0 Mm |
| Slag | 77,5 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 283 kW / 385 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 7.400 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 420 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 4.750 - 6.000 r/min |
| Maximaal toerental | 7.800 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 74,5 kW/l / 101,3 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 295 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,4 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 9,3 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 14,5 S |
| Flexibiliteit 80-120 km/u in 5e versnelling | 5,5 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.438 Mm |
| Totale breedte | 1.817 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 1.978 Mm |
| Hoogte | 1.266 Mm |
| Wielbasis | 2.484 Mm |
| Spoorbreedte voor | 1.539 Mm |
| Spoorbreedte achter | 1.533 Mm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt | 0,32 cW |
| Draaicirkeldiameter | 11,4 m |
| Leeggewicht (DIN) | 1.340 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.415 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.640 Kg |
| Maximale belasting | 300 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 L |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 275 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 150 L |
Belangrijke notitie
Neem contact op met uw Porsche Dealer voor belangrijke informatie over de voertuigconformiteit van dit model.