Porsche Cayenne Turbo E-Hybrid (MY24)
Ressenerbroek 2
Heteren, Gelderland, 6666 MR
- Exterieurkleur
- Arctic Grijs
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 34.382 km
- Eerste registratie
- ER 01/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Plug-in hybride
- Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP)
- 70 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 25,9 Kwh
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 544 kW / 739 PK
- Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 1,9 l/100 km
Lederen interieur in standaardkleur, glad afgewerkt leder zwart
Van glad leder:
- stoelmiddenbanen voor en achter
- zijsteunen aan de binnenkant van de voor- en achterbank
- hoofdsteuncentra voor en achter
- armsteun en handgreep in de portierpanelen voor en achter
- armsteun middenconsole voor en neerklapbare armsteun achter
- handgrepen in middenconsole
- stuurwielrand
- stuurairbagmodule
- boven- en ondergedeelte dashboard inclusief deksel dashboardkastje
- portierpaneel middenboven en opbergvak voor en achter
- middenconsole zijpaneel
Opmerking:
Rugleuning voorstoel in kunstleder, achterkant hoofdsteun comfortstoel (8- en 14-voudig verstelbaar) gespoten
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Wielen zijdeglans zwart gespoten
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Exterieur
Lower Valance
Verval van GTS aanduiding op voorportieren
Deurgrepen gespoten in exterieurkleur
Actieve motorkap
Dakspoiler in exterieurkleur
Automatische achterklep
Verval van het panoramadaksysteem
Achterdiffusor met lamellen
Transmissie/chassis
Electric Sound
70 liter benzine tank
Startaccu
Brandstofdeksel en laaddeksel
Standaard ophanging
Wielen
Naafdoppen met wapen in kleur
Bandenspanningscontrole (TPM)
Bandenafdichtmiddel en elektrische luchtcompressor
Interieur
Model logo in reliëf op hoofdsteunen voorstoelen
Elektrische stuurkolom
ISOFIX/I-Size bevestigingspunten op buitenste achterstoelen
Pedalen in roestvrij staal
Kompas wijzerplaat/Sport Chrono stopwatch wijzerplaat zwart
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
E-Mobility
Wandmontage Basic
Licht versie
Comfort opties
Deeltjes-/pollenfilter met actief koolstoffilter
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 34.382 km |
Eerste registratie 01/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Klein onderhoud op 26/06/2025 met 32.969 km Porsche Centrum Gelderland |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 L |
| Boring | 86,0 Mm |
| Slag | 86,0 Mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 544 kW / 739 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 441 kW / 599 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 130 kW / 176 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.000 r/min |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 950 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 800 Nm |
| Maximaal koppel elektromotor | 460 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.400 - 4.500 r/min |
| Maximaal toerental | 6.800 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 109,6 kW/l / 149,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 295 km/h |
| Volledig elektrische topsnelheid | 135 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,7 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 8,1 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 12,2 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,3 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.930 Mm |
| Totale breedte | 1.983 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.194 Mm |
| Hoogte | 1.685 Mm |
| Wielbasis | 2.895 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 12,1 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.569 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.570 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.645 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 3.215 Kg |
| Maximale belasting | 645 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 100 Kg |
| Maximaal trekvermogen (geremd) | 3.000 Kg |
| Maximaal trekvermogen (ongeremd) | 750 Kg |
| Maximale verticale belasting aanhangerkoppeling | 120 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 70 L |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 539 L |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.557 L |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 621 L |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 198 Mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (extra offroad-niveau) | 243 Mm |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 24,2 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 21,4 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 17,6 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 21,6 ° |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (standaardniveau) | 225 Mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (extra offroad-niveau) | 280 Mm |
Actieradius
| Elektrische actieradius stad (WLTP) | 76 km |
| Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP) | 70 km |
| Elektrische actieradius stad (EAER, WLTP) | 78 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 25,9 Kwh |
| Energie-inhoud accu (netto bruikbaar) | 21,8 Kwh |
| Oplaadtijd voor wisselstroom (AC) met 11 kW (0 tot maximaal 100%) | 2,2 h |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gewogen gecombineerd (WLTP) | 43 g/km |
| CO₂-uitstoot met ontladen accu gecombineerd (WLTP) | 266 g/km |
| Gewogen elektriciteitsverbruik gecombineerd (WLTP) | 30,8 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik bij volledig leegrijden gecombineerd (WLTP) | 34,5 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch gecombineerd (WLTP) | 35,2 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 31,8 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 31,4 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch voorstedelijk (WLTP) | 33,9 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch buiten de stad (WLTP) | 32,9 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch snelweg (WLTP) | 42,1 kWh/100 km |
| Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 1,9 l/100 km |
| Brandstofverbruikstarief voor gecombineerd gebruik (WLTP) | 0,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu gecombineerd (WLTP) | 11,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu in de stad (WLTP) | 17,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu in voorstedelijk gebied (WLTP) | 10,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu buiten de stad (WLTP) | 10,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu op de snelweg (WLTP) | 11,6 l/100 km |