Porsche Cayenne Turbo E-Hybrid Coupé with GT Package
Birnieweg 9-11
Deventer, Overijssel, 7418 HH
- Exterieurkleur
- Kwartsiet Grijs Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 9.678 km
- Eerste registratie
- ER 11/2025
- Vorige eigenaren
- 0 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Plug-in hybride
- Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP)
- 75 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 25,9 Kwh
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 544 kW / 739 PK
- Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 5,0 l/100 km
Lederen interieur Zwart, glad afgewerkt leder
In glad leder:
- middenzittingen voor en achter
- binnenste zijsteunen voor en achter
- middensteunen van hoofdsteunen voor en achter
- armsteun en handgreep in deurpanelen voor en achter
- armsteun middenconsole voor en opklapbare armsteun achter
- handgrepen in middenconsole
- stuurwielrand
- stuur airbag module
- Boven- en onderkant dashboard, inclusief afdekking dashboardkastje
- deurdraagrails, bovenste middelste deurpaneel en bekleding opbergvak voor en achter
- zijpaneel middenconsole
Opmerking:
Rugleuning van voorstoel in kunstleer, rugleuning van hoofdsteun comfortstoel (8- en 14-voudig) gelakt
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Uitrusting 'basis
Exterieur
Zonder dakrails
SportDesign-pakket voor sportpakket zwart
Automatische achterklep
Transmissie/chassis
Benzine tank
Batterij
Standaard ophanging
Wielen
Zomerbanden voor 22-inch wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Veiligheidsgordels Zwart
ISOFIX/I-Size bevestigingspunten op buitenste achterstoelen
Automatische driepuntsgordels met omkeerbare gordelspanner
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
E-Mobility
Electric Sound
AC-lader aan boord met maximaal 11 kW laadvermogen
Zonder PHEV oplaadkabel
Laadhoes
Licht versie
Comfort opties
Waarschuwingsdriehoek
Noodoproepsystemen eCall en bCall
Deeltjes-/pollenfilter met actief koolstoffilter
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 9.678 km |
Eerste registratie 11/2025 |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 L |
| Boring | 86,0 Mm |
| Slag | 86,0 Mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 544 kW / 739 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 441 kW / 599 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 130 kW / 176 PK |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 950 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 800 Nm |
| Maximaal koppel elektromotor | 460 Nm |
| Maximaal toerental | 6.800 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 110,0 kW/l / 149,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 305 km/h |
| Volledig elektrische topsnelheid | 135 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,6 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 7,9 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 11,9 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,2 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.930 Mm |
| Totale breedte | 1.995 Mm |
| Breedte (met ingeklapte spiegels) | 1.997 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.194 Mm |
| Hoogte | 1.652 Mm |
| Hoogte met luchtvering (standaardniveau) | 1.652 Mm |
| Hoogte met luchtvering (extra laag niveau) | 1.637 Mm |
| Hoogte met luchtvering (laag niveau) | 1.644 Mm |
| Hoogte met luchtvering (offroad-niveau) | 1.667 Mm |
| Hoogte met luchtvering (extra offroad-niveau) | 1.697 Mm |
| Wielbasis | 2.895 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,5 m |
| Draaicirkel bandenspoor | 10,7 m |
| Leeggewicht (DIN) | 2.495 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.570 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 3.010 Kg |
| Maximale belasting | 515 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 404 L |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.344 L |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 434 L |
| Overhang voor | 1.013 Mm |
| Overhang achter | 1.022 Mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 186 Mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (laag niveau) | 178 Mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (offroad-niveau) | 201 Mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (extra offroad-niveau) | 231 Mm |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 23,3 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 20,5 ° |
| Naderingshoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 26,8 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 23,9 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 16,7 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (laag niveau) | 16,0 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (offroad-niveau) | 15,4 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 20,6 ° |
| Max. doorwaaddiepte met stalen vering (DIN) | 250 Mm |
| Max. doorwaaddiepte met stalen vering (PASM DIN) | 250 Mm |
| Max. doorwaaddiepte (stalen vering) | 250 Mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (standaardniveau) | 225 Mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (offroad-niveau) | 250 Mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (extra offroad-niveau) | 280 Mm |
Actieradius
| Elektrische actieradius stad (WLTP) | 79 km |
| Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP) | 75 km |
| Elektrische actieradius stad (EAER, WLTP) | 81 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 25,9 Kwh |
| Oplaadtijd voor wisselstroom (AC) met 11 kW (0 tot maximaal 100%) | 2,6 h |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gewogen gecombineerd (WLTP) | 113 g/km |
| CO₂-uitstoot met ontladen accu gecombineerd (WLTP) | 263 g/km |
| Gewogen elektriciteitsverbruik gecombineerd (WLTP) | 20,3 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik bij volledig leegrijden gecombineerd (WLTP) | 31,9 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch gecombineerd (WLTP) | 32,8 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 30,4 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 30,4 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch voorstedelijk (WLTP) | 32,2 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch buiten de stad (WLTP) | 30,4 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch snelweg (WLTP) | 38,4 kWh/100 km |
| Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 5,0 l/100 km |
| Brandstofverbruikstarief voor gecombineerd gebruik (WLTP) | 1,2 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu gecombineerd (WLTP) | 11,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu in de stad (WLTP) | 17,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu in voorstedelijk gebied (WLTP) | 10,2 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu buiten de stad (WLTP) | 9,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu op de snelweg (WLTP) | 11,5 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 66 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 87 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.750 r/min |