Porsche Cayenne Turbo E-Hybrid Coupé
Zuiderinslag 8
Leusden, 3833 BP
- Exterieurkleur
- Algarve Blauw Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 5.000 km
- Eerste registratie
- ER 01/2026
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Plug-in hybride
- Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP)
- 71 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 25,9 Kwh
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 544 kW / 739 PK
- Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 1,9 l/100 km
Lederen interieur in zwart met interieurpakket in Turbonite
Bestaat uit dezelfde items als het lederen interieur in zwart met veiligheidsgordels voor en buitenzijde achter in Turbonite.
Decoratieve stiksels in contrasterende kleur Turbonite
- GT-sportstuur met glad leder
- Bovenste gedeelte dashboard
- Armleuningen portier voor en achter
- Armleuningen middenconsole
- Vloermatten
Alleen leverbaar i.c.m. adaptieve sportstoelen voor (18-voudig elektrisch verstelbaar)
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Uitrusting "basis"
Exterieur
Bumper
Transmissie/chassis
Benzine tank
Startaccu
Standaard ophanging
Electric Sound
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Elektrische stuurkolom
ISOFIX/I-Size bevestigingspunten op buitenste achterstoelen
Versnellingspook in leder
Driepunts automatische veiligheidsgordels met omkeerbare gordelspanner
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
E-Mobility
Licht versie
Comfort opties
Automatische achterklep met gesture control
Noodoproepsystemen eCall en bCall
Deeltjes-/pollenfilter met actief koolstoffilter
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 5.000 km |
Eerste registratie 01/2026 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 L |
| Boring | 86,0 Mm |
| Slag | 86,0 Mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 544 kW / 739 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 441 kW / 599 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 130 kW / 176 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.000 r/min |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 950 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 800 Nm |
| Maximaal koppel elektromotor | 460 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.400 - 4.500 r/min |
| Maximaal toerental | 6.800 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 110,0 kW/l / 149,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 295 km/h |
| Volledig elektrische topsnelheid | 135 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,7 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 8,1 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 12,2 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,3 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.930 Mm |
| Totale breedte | 1.983 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.194 Mm |
| Hoogte | 1.664 Mm |
| Wielbasis | 2.895 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 12,1 m |
| Draaicirkel bandenspoor | 11,3 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.594 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.595 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.670 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 3.195 Kg |
| Maximale belasting | 600 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Maximaal trekvermogen (geremd) | 3.000 Kg |
| Maximaal trekvermogen (ongeremd) | 750 Kg |
| Maximale verticale belasting aanhangerkoppeling | 120 Kg |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 404 L |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.344 L |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 434 L |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 198 Mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (extra offroad-niveau) | 243 Mm |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 24,2 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 21,4 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 17,6 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 21,6 ° |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (standaardniveau) | 225 Mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (extra offroad-niveau) | 280 Mm |
Actieradius
| Elektrische actieradius stad (WLTP) | 77 km |
| Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP) | 71 km |
| Elektrische actieradius stad (EAER, WLTP) | 78 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 25,9 Kwh |
| Energie-inhoud accu (netto bruikbaar) | 21,8 Kwh |
| Oplaadtijd voor wisselstroom (AC) met 11 kW (0 tot maximaal 100%) | 2,7 h |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gewogen gecombineerd (WLTP) | 42 g/km |
| CO₂-uitstoot met ontladen accu gecombineerd (WLTP) | 265 g/km |
| Gewogen elektriciteitsverbruik gecombineerd (WLTP) | 30,7 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik bij volledig leegrijden gecombineerd (WLTP) | 34,4 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch gecombineerd (WLTP) | 35,1 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 31,6 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 31,0 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch voorstedelijk (WLTP) | 34,3 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch buiten de stad (WLTP) | 32,9 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch snelweg (WLTP) | 42,1 kWh/100 km |
| Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 1,9 l/100 km |
| Brandstofverbruikstarief voor gecombineerd gebruik (WLTP) | 0,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu gecombineerd (WLTP) | 11,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu in de stad (WLTP) | 17,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu in voorstedelijk gebied (WLTP) | 10,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu buiten de stad (WLTP) | 10,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu op de snelweg (WLTP) | 11,6 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 68 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 90 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.750 r/min |