Porsche Cayenne Turbo E-Hybrid Coupé met GT pakket
Ressenerbroek 2
Heteren, Gelderland, 6666 MR
- Exterieurkleur
- Arctic Grijs
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 48.884 km
- Eerste registratie
- ER 07/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Plug-in hybride
- Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP)
- 71 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 25,9 Kwh
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 544 kW / 739 PK
- Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 1,8 l/100 km
Lederen interieur in standaardkleur, glad afgewerkt leder zwart
Van glad leder:
- stoelmiddenbanen voor en achter
- zijsteunen aan de binnenkant van de voor- en achterbank
- hoofdsteuncentra voor en achter
- armsteun en handgreep in de portierpanelen voor en achter
- armsteun middenconsole voor en neerklapbare armsteun achter
- handgrepen in middenconsole
- stuurwielrand
- stuurairbagmodule
- boven- en ondergedeelte dashboard inclusief deksel dashboardkastje
- portierpaneel middenboven en opbergvak voor en achter
- middenconsole zijpaneel
Opmerking:
Rugleuning voorstoel in kunstleder, achterkant hoofdsteun comfortstoel (8- en 14-voudig verstelbaar) gespoten
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Pakketten
Stoelverwarming voor en achter
BOSE® Surround Sound Systeem
Interieurpakket carbon
Lichtgewicht dak carbon
Adaptieve luchtvering inclusief PASM
Porsche Ceramic Composite Brake (PCCB) met gele remklauwen
Dorpellijsten carbon, met verlichting
Sport Chrono Pakket inclusief SPORT Response knop in rood
Getinte HD-Matrix led koplampen
Sportuitlaatsysteem in titanium met centrale uitlaatpijpen
Licht Design Pakket
SportDesign buitenspiegels in carbon
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Exterieur
SportDesign-pakket voor sportpakket zwart
Verval van GTS aanduiding op voorportieren
Actieve motorkap
Automatische achterklep
Transmissie/chassis
Brandstofdeksel en laaddeksel
Electric Sound
70 liter benzine tank
Battery
Standaard ophanging
Wielen
Zomerbanden voor 22-inch wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
ISOFIX/I-Size bevestigingspunten op buitenste achterstoelen
Pedalen in roestvrij staal
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
E-Mobility
Wandmontage Basic
Licht versie
Comfort opties
Deeltjes-/pollenfilter met actief koolstoffilter
Lane Keep Assist
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 48.884 km |
Eerste registratie 07/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Groot onderhoud op 31/07/2025 met 29.385 km Porsche Centrum Gelderland |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 L |
| Boring | 86,0 Mm |
| Slag | 86,0 Mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 544 kW / 739 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 441 kW / 599 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 130 kW / 176 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.000 r/min |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 950 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 800 Nm |
| Maximaal koppel elektromotor | 460 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.400 - 4.500 r/min |
| Maximaal toerental | 6.800 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 109,6 kW/l / 149,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 305 km/h |
| Volledig elektrische topsnelheid | 135 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,6 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 7,9 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 11,9 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,2 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.930 Mm |
| Totale breedte | 1.995 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.194 Mm |
| Hoogte | 1.652 Mm |
| Wielbasis | 2.895 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 12,1 m |
| Leeggewicht (DIN) | 2.495 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.570 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.935 Kg |
| Maximale belasting | 440 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 70 L |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 404 L |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.344 L |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 434 L |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 186 Mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (extra offroad-niveau) | 231 Mm |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 23,3 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 20,5 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 16,7 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 20,6 ° |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (standaardniveau) | 225 Mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (extra offroad-niveau) | 280 Mm |
Actieradius
| Elektrische actieradius stad (WLTP) | 80 km |
| Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP) | 71 km |
| Elektrische actieradius stad (EAER, WLTP) | 81 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 25,9 Kwh |
| Energie-inhoud accu (netto bruikbaar) | 21,8 Kwh |
| Oplaadtijd voor wisselstroom (AC) met 11 kW (0 tot maximaal 100%) | 2,2 h |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gewogen gecombineerd (WLTP) | 41 g/km |
| CO₂-uitstoot met ontladen accu gecombineerd (WLTP) | 261 g/km |
| Gewogen elektriciteitsverbruik gecombineerd (WLTP) | 30,3 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik bij volledig leegrijden gecombineerd (WLTP) | 34,0 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch gecombineerd (WLTP) | 34,8 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 30,7 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 30,2 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch voorstedelijk (WLTP) | 33,4 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch buiten de stad (WLTP) | 33,1 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch snelweg (WLTP) | 41,8 kWh/100 km |
| Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 1,8 l/100 km |
| Brandstofverbruikstarief voor gecombineerd gebruik (WLTP) | 0,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu gecombineerd (WLTP) | 11,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu in de stad (WLTP) | 17,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu in voorstedelijk gebied (WLTP) | 10,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu buiten de stad (WLTP) | 9,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu op de snelweg (WLTP) | 11,5 l/100 km |