Porsche Cayenne Electric
Schuttevaerweg 116
Rotterdam, 3044 BB
- Exterieurkleur
- Algarve Blue Metallic
- Interieurkleur
- Garantie op nieuwe auto's
- 24 maanden
- Porsche HV Accu Garantie
- 8 jaar of tot 160.000 km
- Motor
- Elektrisch
- Bereik gecombineerd (WLTP)
- 587 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 113,0 Kwh
- Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen (10 tot maximaal 80%)
- 16,00 Min
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Overboostvermogen met Launch Control tot
- 325 kW / 442 PK
Leren interieur Zwart, glad afgewerkt leer
Leren interieur in zwart:
Bekleed met glad afgewerkt leer in de interieurkleur zwart:
- Middenpanelen voor- en achterstoelen
- Binnenkant voor- en achterstoelen
- Middenpanelen en zijkanten hoofdsteunen voor en achter
- Stuurwielrand
- Stuurwielairbagmodule
- Boven- en onderkant dashboard
- Belangrijkste delen van het deurpaneel, inclusief armsteun en deurhendels voor en achter
- Armsteun middenconsole voor
- Bovenste zijpanelen middenconsole
Opmerking: Rugleuningen voorstoelen van kunstleer. Alleen in combinatie met comfortstoelen (14-voudig, elektrisch) of adaptieve sportstoelen (18-voudig, elektrisch)
E-Performance
Bereik
587kmOplaadtijd
16,00MinBij het oplaadstationOplaadtijd
11,0hThuisStandaard batterij met 8 jaar garantie
De prestatiebatterij biedt een grote actieradius dankzij de hoge capaciteit. Het geoptimaliseerde batterijbeheersysteem beschermt de componenten en verlengt hun levensduur.

Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Bandenafdichtmiddel en elektrische luchtcompressor
Interieur
Audio/comm
E-Mobility
Licht versie
Comfort opties
Exterieur
Veiligheid van voetgangers
Aluminium dak
Transmissie/chassis
Porsche E-Performance-aandrijflijn met een synchrone motor met permanente magneet op de voor- en achteras
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Automatische driepuntsgordels met omkeerbare gordelspanner
Audio/comm
Navigatie Hoog
E-Mobility
AC-lader aan boord met maximaal 11 kW laadvermogen
Laadkabel voor opladen bij wisselstroomladers met 6 m lengte (tot 11 kW)
Licht versie
Comfort opties
Alarmsysteem met interieurbewaking
Niet-rokers pakket
Alcoholslot voorbereiding
Waarschuwingsdriehoek
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
24 maanden
Porsche HV Accu Garantie
8 jaar of tot 160.000 km
Je garantie op de hoogspanningsaccu, inclusief een minimale capaciteit van 80% gedurende 3 jaar (of tot 60.000 km) en 70% tot het einde van de garantie.
Technische data
Motor
| Maximaal vermogen | 300 kW / 408 PK |
| Overboostvermogen met Launch Control tot | 325 kW / 442 PK |
| 30 minuten vermogen | 166 kW / 226 PK |
| Max. koppel met Launch Control tot | 835 Nm |
Vermogen
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Launch Control | 4,8 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Launch Control | 11,3 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Launch Control | 18,4 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/h met Launch Control | 3,0 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.985 Mm |
| Totale breedte | 1.980 Mm |
| Breedte (met ingeklapte spiegels) | 1.999 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.199 Mm |
| Hoogte met luchtvering (standaardniveau) | 1.674 Mm |
| Hoogte met luchtvering (extra laag niveau) | 1.644 Mm |
| Hoogte met luchtvering (laag niveau) | 1.659 Mm |
| Hoogte met luchtvering (offroad-niveau) | 1.694 Mm |
| Hoogte met luchtvering (extra offroad-niveau) | 1.729 Mm |
| Wielbasis | 3.023 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,6 m |
| Draaicirkel bandenspoor | 10,7 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.542 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.525 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.600 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 3.170 Kg |
| Maximale belasting | 645 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 100 Kg |
| Maximaal trekvermogen (geremd) | 3.000 Kg |
| Maximaal trekvermogen (ongeremd) | 750 Kg |
| Maximale verticale belasting aanhangerkoppeling | 120 Kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 90 L |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.588 L |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 781 L |
| Overhang voor | 955 Mm |
| Overhang achter | 1.007 Mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 190 Mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (laag niveau) | 175 Mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (offroad-niveau) | 210 Mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (extra offroad-niveau) | 245 Mm |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 14,9 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 18,7 ° |
| Naderingshoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 25,0 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 22,7 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 14,6 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (laag niveau) | 13,4 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (offroad-niveau) | 16,1 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 18,8 ° |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (standaardniveau) | 500 Mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (offroad-niveau) | 520 Mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (extra offroad-niveau) | 555 Mm |
Actieradius
| Bereik gecombineerd (WLTP) | 587 km |
| Actieradius in de stad (WLTP) | 741 km |
| Opgeladen bereik in 10 min met maximaal laadvermogen (WLTP) | 325 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 113,0 Kwh |
| Max. laadvermogen (DC) | 390,0 kW |
| Oplaadtijd wisselstroom (AC) bij 11 kW (0 tot maximaal 100%) | 11,0 h |
| Oplaadtijd voor wisselstroom (AC) met 22 kW (0 tot maximaal 100%) | 5,8 h |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 400 A (0 tot maximaal 100%) | 18,00 Min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 120 kW (500 V, 250 A, 10 tot maximaal 80 %) | 52,00 Min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 150 kW (10 tot maximaal 80 %) | 26,00 Min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen (10 tot maximaal 80%) | 16,00 Min |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gecombineerd (WLTP) | 0 g/km |
| Gecombineerd elektriciteitsverbruik (WLTP) | 21,5 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 16,9 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 16,3 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik voorstedelijk (WLTP) | 17,3 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik buiten de stad (WLTP) | 19,8 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik snelweg (WLTP) | 27,3 kWh/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 66 dB |

