Porsche Cayenne E-Hybrid Coupé (MY24)
Zuiderinslag 8
Leusden, 3833 BP
- Exterieurkleur
- Dolomietzilver Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 17.829 km
- Eerste registratie
- ER 05/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Plug-in hybride
- Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP)
- 72 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 25,9 Kwh
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 346 kW / 470 PK
- Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 1,5 l/100 km
Lederen interieur in standaardkleur, glad afgewerkt leder zwart
Van glad leder:
- stoelmiddenbanen voor en achter
- zijsteunen aan de binnenkant van de voor- en achterbank
- hoofdsteuncentra voor en achter
- armsteun en handgreep in de portierpanelen voor en achter
- armsteun middenconsole voor en neerklapbare armsteun achter
- handgrepen in middenconsole
- stuurwielrand
- stuurairbagmodule
- boven- en ondergedeelte dashboard inclusief deksel dashboardkastje
- portierpaneel middenboven en opbergvak voor en achter
- middenconsole zijpaneel
Opmerking:
Rugleuning voorstoel in kunstleder, achterkant hoofdsteun comfortstoel (8- en 14-voudig verstelbaar) gespoten
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Exterieur
Lower Valance
Verval van GTS aanduiding op voorportieren
Actieve motorkap
Dakspoiler in exterieurkleur
Buitenspiegelonderstukken inclusief spiegelvoet in zwart
Deurgrepen gespoten in exterieurkleur
Achterdiffusor met lamellen
Transmissie/chassis
Brandstofdeksel en laaddeksel
Electric Sound
75-liter brandstoftank
Startaccu
Standaard ophanging
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Bandenafdichtmiddel en elektrische luchtcompressor
Interieur
Stuur met handmatige voor- en achterverstelling en hoogteverstelling
ISOFIX/I-Size bevestigingspunten op buitenste achterstoelen
Kompas wijzerplaat/Sport Chrono stopwatch wijzerplaat zwart
Versnellingspook in leder
Sportieve pedalen en voetsteun in zwart
Zonnekleppen
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
E-Mobility
Wandmontage Basic
Licht versie
Comfort opties
Niet-rokers pakket
Lane Keep Assist
Deeltjes-/pollenfilter met actief koolstoffilter
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 17.829 km |
Eerste registratie 05/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke servicebeurt |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.995 cm³ / 3,0 L |
| Boring | 84,5 Mm |
| Slag | 89,0 Mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 346 kW / 470 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 224 kW / 304 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 130 kW / 176 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 5.300 - 6.400 r/min |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 650 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 420 Nm |
| Maximaal koppel elektromotor | 460 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 1.340 - 5.300 r/min |
| Maximaal toerental | 6.500 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 75,0 kW/l / 102,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 254 km/h |
| Volledig elektrische topsnelheid | 135 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 4,9 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 11,3 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 18,2 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,1 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.930 Mm |
| Totale breedte | 1.983 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.194 Mm |
| Hoogte | 1.674 Mm |
| Wielbasis | 2.895 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 12,1 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.456 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.455 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.530 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 3.110 Kg |
| Maximale belasting | 655 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Maximaal trekvermogen (geremd) | 3.500 Kg |
| Maximaal trekvermogen (ongeremd) | 750 Kg |
| Maximale verticale belasting aanhangerkoppeling | 140 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 L |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 404 L |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.344 L |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 434 L |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (DIN) | 210 Mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen ophanging | 210 Mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 188 Mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (extra offroad-niveau) | 233 Mm |
| Naderingshoek met stalen vering (DIN) | 25,2 ° |
| Uitloophoek met stalen vering (DIN) | 22,0 ° |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 23,2 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 20,5 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (DIN) | 18,7 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 16,9 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 20,8 ° |
| Max. doorwaaddiepte met stalen vering (DIN) | 250 Mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (standaardniveau) | 225 Mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (extra offroad-niveau) | 280 Mm |
Actieradius
| Elektrische actieradius stad (WLTP) | 83 km |
| Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP) | 72 km |
| Elektrische actieradius stad (EAER, WLTP) | 89 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 25,9 Kwh |
| Energie-inhoud accu (netto bruikbaar) | 21,8 Kwh |
| Oplaadtijd voor wisselstroom (AC) met 11 kW (0 tot maximaal 100%) | 2,2 h |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gewogen gecombineerd (WLTP) | 35 g/km |
| CO₂-uitstoot met ontladen accu gecombineerd (WLTP) | 230 g/km |
| Gewogen elektriciteitsverbruik gecombineerd (WLTP) | 28,9 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik bij volledig leegrijden gecombineerd (WLTP) | 32,5 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch gecombineerd (WLTP) | 33,8 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 27,5 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 28,4 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch voorstedelijk (WLTP) | 26,9 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch buiten de stad (WLTP) | 31,6 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch snelweg (WLTP) | 47,9 kWh/100 km |
| Gewogen brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 1,5 l/100 km |
| Brandstofverbruikstarief voor gecombineerd gebruik (WLTP) | 0,2 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu gecombineerd (WLTP) | 10,2 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu in de stad (WLTP) | 13,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu in voorstedelijk gebied (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu buiten de stad (WLTP) | 8,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege accu op de snelweg (WLTP) | 10,6 l/100 km |