Porsche Boxster 25 years (982)
Ressenerbroek 2
Heteren, Gelderland, 6666 MR
- Exterieurkleur
- Gt-zilver Metallic
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Cabriokap rood
- Kilometerstand
- 8.233 km
- Eerste registratie
- ER 02/2022
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 294 kW / 400 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 4,0 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 10,1 l/100 km
Leder bordeauxrood
Standaard interieur, maar met de volgende items ook bekleed met leer: bovenste deel dashboard inclusief afdekking instrumentenpaneel, stuurairbagmodule, onderste deel dashboard inclusief afdekking dashboardkastje, bovenste deel deurpaneel, middenpanelen portieren, zijpanelen middenconsole, zitvlakken en achterzijde rugleuningen (niet compatibel met bestelnr. P07). Alle lederen artikelen (inclusief standaardartikelen) van glad leer.
Let op: rugleuningen kunnen afwijken van leer.
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Pakketten
Nr. 0919/1250
Led-koplampen inclusief Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS Plus)
GT-sportstuurwiel leder incl. stuurwielverwarming
Exterieur
Transmissie/chassis
Interieur
Lederen interieur
Audio/comm
Kleurkeuze voor leder en decoratieve stiksels
Licht versie
Comfort opties
De volgende lijst toont de standaarduitrusting. De individuele configuratie en geselecteerde opties worden niet weergegeven. Deze lijst kan apparatuur tonen die is vervangen vanwege de selectie van een optie.
Motortechniek
Waterkoeling en thermomanagement
Intercooler
Krachtoverbrenging
Achterwielaandrijving
Onderstel
Porsche Torque Vectoring (PTV) inclusief mechanisch sperdifferentieel op achteras
Porsche Active Suspension Management (PASM) inclusief 10 mm verlaging
Lichtgewicht onafhankelijke wielophanging voor en achter
Remsysteem
Remschijven van composiet met een diameter van 350 mm voor en gietijzeren remschijven achter met een diameter van 330 mm achter, inwendig geventileerd en geperforeerd
Remmen met vaste aluminium monobloc remzadels met 6 zuigers voor en 4 zuigers achter
Porsche Stability Management (PSM)
Antiblokkeersysteem (ABS)
Elektronische parkeerrem
Remzadels zwart
Exterieur
Front met uniek design en luchtinlaten aan zijkant gedeeltelijk in neodymium, onderzijde achter in zwart
Exclusive Design tankdop met 'PORSCHE' logo
Bovenzijde buitenspiegel in exterieurkleur, onderzijde in zwart
Luchtinlaten aan de zijkant met een vin in neodymium
Windscherm
Automatische stoffen cabrioletkap (in zwart of rood)
Automatisch uitschuivende achterspoiler
'PORSCHE' logo zilverkleurig hoogglans en modelaanduiding 'Boxster 25' in bi-color
Sportuitlaatsysteem met twee uit elkaar geplaatste eindpijpen in zilver hoogglans
Achterdiffusor in zwart
Motor
4,0-liter atmosferische zescilinder boxermotor
Maximumvermogen 400 pk / 294 kW
Maximumkoppel 420 Nm (schakelbak) of 430 Nm (PDK)
64 liter brandstoftank
Wielen
20 inch Boxster 25 Years wielen, tweekleurig met spaken neodymium
Wielnaafafdekkingen met gekleurd Porsche embleem
Bandenspanningscontrolesysteem
Anti-diefstal veiligheidsbouten
Performance
Prestatiegerichte schakelindicatie (alleen voor schakelbak)
Licht en zicht
Led-koplampen getint inclusief Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS Plus)
Led-achterlichten met geïntegreerde 4-punts remlichten en achteruitrijlicht
Automatische koplampactivering inclusief 'Welcome Home'-verlichting
Elektrisch verstel- en verwarmbare buitenspiegels, aan de bestuurderszijde asferisch
Ruitenwisserinstallatie voorruit met aerowisserbladen en ruitensproeiers
Achterruitverwarming
Led-interieurverlichting
Hulp systemen
Stuurbekrachtiging
VarioCam voor schakelbak of VarioCam Plus voor PDK
ParkAssistent voor en achter met optische en akoestische waarschuwing
Klimaat en ruiten
Voorruit met grijze band
Warmtewerende beglazing
Stoelen
Sportstoelen met Memory Pakket (14-voudig elektrisch verstelbaar)
Stoelbekleding leder bordeauxrood of zwart, hoofdsteunen met Porsche embleem
Veiligheid
Porsche Side Impact Protection System (POSIP)
Centrale vergrendeling inclusief radiografische afstandsbediening
Fullsize-airbags voor bestuurder en bijrijder
Wegrijblokkering (transpondersysteem)
Alarminstallatie
Vaste rolbeugels
Bagageruimte en opbergvakken
Bagageruimte voor en achter
Dashboardkastje (afsluitbaar)
Opbergvakken in middenconsole
Opbergvak in portieren
Interieur
Sport Chrono Pakket inclusief analoge en digitale stopwatch
GT sportstuurwiel met stuurwielverwarming en rijmodus-schakelaar in glad leder
Wijzerplaten instrumentenpaneel inclusief toerenteller in zwart, met rode wijzers en witte schaalverdelingen, toerenteller met tweekleurig 'Boxster 25' logo
Lederuitrusting (zwart of speciale kleur bordeauxrood)
Interieurpakket geborsteld aluminium (uitgebreid)
Embleem 'Boxster' op schakelpook/keuzehendel
Schakelpook/keuzehendel van geborsteld aluminium
Limited edition badge
Climate control (1-zone)
Pedalen en voetsteun met roestvrijstalen omlijsting (mat geborsteld)
Dorpellijsten met 'Boxster 25' logo in bi-color
Vloermatten in tapijtkleur, met 'PORSCHE' logo
Audio en communicatie
Porsche Communication Management (PCM) inclusief online navigatie, mobiele-telefoonvoorbereiding en audioingangen
Porsche Track Precision App
Porsche Car Connect, gegevens en bediening via smartphone-app
Digitale weergaven van rijsnelheid, ingeschakelde versnelling, totaal aantal kilometers en tijd
Instrumentenpaneel met centrale toerenteller en 4,6 inch kleurenscherm met hoge resolutie
Stopcontact (12 V) in voetenruimte bijrijderszijde
Sound Package Plus met 6 luidsprekers en totaal vermogen van 110 Watt
LTE-communicatiemodule
Digitale radio (DAB+)
Spraakbediening
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 8.233 km |
Eerste registratie 02/2022 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Groot onderhoud op 26/02/2026 met 8.039 km Porsche Centrum |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.995 cm³ / 4,0 L |
| Boring | 102,0 Mm |
| Slag | 81,5 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 294 kW / 400 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 7.000 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 430 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerental | 5.500 r/min |
Vermogen
| Topsnelheid | 288 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,0 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 8,7 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 13,7 S |
| Flexibiliteit 80-120 km/u in 5e versnelling | 6,0 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,6 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.391 Mm |
| Totale breedte | 1.801 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 1.994 Mm |
| Hoogte | 1.273 Mm |
| Wielbasis | 2.475 Mm |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.471 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.435 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.510 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.730 Kg |
| Maximale belasting | 295 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 L |
| Gesloten bagageruimtevolume met neergeklapte achterbank (V210-1) | 120 L |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 120 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 150 L |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 230 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 10,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 15,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 9,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 9,3 l/100 km |