Porsche 911 Turbo S (992 II)
Birnieweg 9-11
Deventer, Overijssel, 7418 HH
- Exterieurkleur
- Lugano Blue
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 14.904 km
- Eerste registratie
- ER 01/2026
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- T-Hybrid
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 523 kW / 711 PK
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 11,5 l/100 km
Lederen interieur Zwart
Bekleed met glad leer in de interieurkleur (zwart)
- Bovenste gedeelte van het dashboard, inclusief de afdekking van het instrumentenpaneel
- Onderste gedeelte van het dashboard, inclusief het deksel van het handschoenenkastje
- Stuurwielrand, airbagmodule in het stuurwiel
- Bovenste deurpaneel, buitenspiegel, deurgrepen, armsteun in het deurpaneel
- Deksel van het opbergvak in de middenconsole
- Zijpaneel achter, zitvlak, midden van de voorstoelen, zijsteunen voor, hoofdsteunen voor, rugleuningen voor (14-voudig volledig elektrisch verstelbare sportstoelen)
- Midden van de achterstoelen, zijsteunen achter, middentunnel achter.
Quilting:
Leer met quilting op de deurpanelen en de middensteunen van de voor- en achterbank.
Ook voor Coupé-modellen:
Hemelbekleding, A-, B- en C-stijlpanelen met Race-Tex-materiaal
Ook voor Cabriolet-modellen:
A-stijlbekleding en motorkapframe bekleed met leer
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Kleurkeuze voor leder en decoratieve stiksels
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Standaard versie
Exterieur
Zonder dakrails
Zijskirts gespoten in zwart (hoogglans)
Veiligheid van voetgangers
Aluminium dak
Transmissie/chassis
Vierwielaandrijving met kaartgestuurde meervoudige plaatkoppeling Porsche Traction Management (PTM)
Brandstoftank van 63 liter
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Wielen gespoten in Turbonite
Interieur
Elektrische verstelling stuurkolom
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
Licht versie
Comfort opties
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcoholslot voorbereiding
Waarschuwingsdriehoek
Waarschuwing en remassistent
Keyless Drive
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 14.904 km |
Eerste registratie 01/2026 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Klein onderhoud op 09/03/2026 met 7.576 km Porsche Centrum Leusden |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.591 cm³ / 3,6 L |
| Boring | 97,0 Mm |
| Slag | 81,0 Mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 523 kW / 711 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 471 kW / 640 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 52 kW / 71 PK |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 800 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 760 Nm |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 131,0 kW/l / 178,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 322 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,5 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 5,5 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 8,4 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 1,5 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.551 Mm |
| Totale breedte | 1.900 Mm |
| Breedte (met ingeklapte spiegels) | 1.834 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 Mm |
| Hoogte met stalen vering (PASM-10 DIN) | 1.305 Mm |
| Hoogte met stalen ophanging (PASM-20 DIN) | 1.295 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.737 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.725 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.800 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.125 Kg |
| Maximale belasting | 400 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 128 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 261 L |
| Overhang voor | 1.016 Mm |
| Overhang achter | 1.085 Mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (PASM-10 DIN) | 103 Mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (PASM-20 DIN) | 93 Mm |
| Naderingshoek met stalen vering (PASM-10 DIN) | 8,2 ° |
| Uitloophoek met stalen ophanging (PASM-10 DIN) | 13,9 ° |
| Naderingshoek met stalen ophanging (PASM-20 DIN) | 7,6 ° |
| Uitloophoek met stalen ophanging (PASM-20 DIN) | 13,3 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (PASM-10 DIN) | 13,0 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (PASM-20 DIN) | 12,0 ° |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gecombineerd (WLTP) | 260 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 11,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 19,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 11,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 9,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 9,9 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 70 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 92 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 r/min |
