Porsche 911 Turbo S (MY24) (992 I)
Ressenerbroek 2
Heteren, Gelderland, 6666 MR
- Exterieurkleur
- Stuurcode Kleur Naar Keuze: Amethyst Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 7.162 km
- Eerste registratie
- ER 02/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 478 kW / 650 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 2,7 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 12,0 l/100 km
Club leder truffelbruin
De optie is dezelfde als voor het lederen interieur in de interieurkleur Truffelbruin.
Leder met quilting op de deurpaneelbekleding en het midden van de zitting op de rugleuningen van de voor- en achterbank. Optioneel leverbaar zonder quilting
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Exterieur
Sideskirts
Buitenspiegel onderste rand gespoten in exterieurkleur inclusief spiegelbasis in zwart
Sierlijsten zwart
Verval van GTS aanduiding op voorportieren
Achterdiffusor met lamellen
Verval van het panoramadaksysteem
Modelaanduiding op achterzijde "911 turbo" of "911 turbo S" zilverkleurig (hoogglans)
Badge op luchtinlaatrooster in zilver hoogglans
Transmissie/chassis
Vierwielaandrijving met kaartgestuurde meervoudige plaatkoppeling Porsche Traction Management (PTM)
Lightweight starter battery LiFePO4
2 dubbele eindpijpen in 911 Turbo-design van roestvrij staal hoogglans zwart
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Model logo in reliëf op hoofdsteunen voorstoelen
Centrale analoge toerenteller met zwarte wijzerplaat, gele toerentalmeter en modellogo
Elektrische stuurkolom
Kompas wijzerplaat/Sport Chrono stopwatch wijzerplaat zwart
PDK versnellingspook
Zonnekleppen
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
Licht versie
Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels met geïntegreerde regensensor
‘PORSCHE’ logo in zilver
Comfort opties
Niet-rokers pakket
Waarschuw- en remassistent incl. bescherming van voetgangers
Alarm system with interior surveillance
Deeltjes-/pollenfilter met actief koolstoffilter
Licht Design Pakket
Cruise control
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 7.162 km |
Eerste registratie 02/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Groot onderhoud op 13/02/2024 met 10 km Porsche Zentrum Salsburg |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.745 cm³ / 3,7 L |
| Boring | 102,0 Mm |
| Slag | 76,4 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 478 kW / 650 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.750 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 800 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.500 - 4.000 r/min |
| Maximaal toerental | 7.200 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 128,0 kW/l / 174,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 330 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,7 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 5,8 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 8,9 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 1,6 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.535 Mm |
| Totale breedte | 1.900 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.024 Mm |
| Hoogte | 1.303 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.649 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.640 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.715 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.020 Kg |
| Maximale belasting | 380 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 67 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 128 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 264 L |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 273 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 12,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 20,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 12,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 10,3 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 10,3 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 72 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 93 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 r/min |