Porsche 911 Turbo S Cabriolet (992 II)
Schuttevaerweg 116
Rotterdam, 3044 BB
- Exterieurkleur
- Vanadium Grey Metallic
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Kap in zwart
- Garantie op nieuwe auto's
- 24 maanden
- Motor
- T-Hybrid
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 523 kW / 711 PK
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 11,7 l/100 km
Club lederen interieur Basalt Black
De volgende onderdelen zijn bekleed met clubleer:
- bovenste deel van het dashboard
- onderste deel van het dashboard, inclusief deksel van het handschoenenkastje
- bovenste delen van de deurpanelen
- middenpanelen van de deuren
- zijpanelen achter
- zitvlakken van de stoelen
- achterkant van de rugleuningen van de voorstoelen
- midden van de achterstoelen
- zijsteunen van de achterstoelen
- transmissietunnel achter
Clubleer is een luxe, nieuw gemalen nappa-kwaliteit leer.
Een extra kruisnaad op het bovenste gedeelte van het dashboard en de deurpanelen onderstreept de aandacht voor detail.
Leer met stiksels op de deurpanelen en de middensteunen van de voor- en achterbankrugleuningen.
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Kleurkeuze voor leder en decoratieve stiksels
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Standaard versie
Exterieur
Zonder dakrails
Veiligheid van voetgangers
Zijskirts gespoten in zwart (hoogglans)
Transmissie/chassis
Vierwielaandrijving met kaartgestuurde meervoudige plaatkoppeling Porsche Traction Management (PTM)
Brandstoftank van 63 liter
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Wielen gespoten in Turbonite
Interieur
Elektrische verstelling stuurkolom
Gordelwaarschuwingssysteem voor bestuurder en voorpassagier en systeem voor achterbank
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
Licht versie
Comfort opties
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcoholslot voorbereiding
Waarschuwingsdriehoek
Waarschuwing en remassistent
Keyless Drive
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
24 maanden
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.591 cm³ / 3,6 L |
| Boring | 97,0 Mm |
| Slag | 81,0 Mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 523 kW / 711 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 471 kW / 640 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 52 kW / 71 PK |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 800 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 760 Nm |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 131,0 kW/l / 178,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 322 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,6 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 5,8 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 8,8 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 1,6 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.551 Mm |
| Totale breedte | 1.900 Mm |
| Breedte (met ingeklapte spiegels) | 1.834 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 Mm |
| Hoogte met stalen vering (PASM-10 DIN) | 1.304 Mm |
| Hoogte met stalen ophanging (PASM-20 DIN) | 1.294 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.818 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.810 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.885 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.175 Kg |
| Maximale belasting | 365 Kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 128 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 163 L |
| Overhang voor | 1.016 Mm |
| Overhang achter | 1.085 Mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (PASM-10 DIN) | 125 Mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (PASM-20 DIN) | 115 Mm |
| Naderingshoek met stalen vering (PASM-10 DIN) | 8,2 ° |
| Uitloophoek met stalen ophanging (PASM-10 DIN) | 13,9 ° |
| Naderingshoek met stalen ophanging (PASM-20 DIN) | 7,6 ° |
| Uitloophoek met stalen ophanging (PASM-20 DIN) | 13,3 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (PASM-10 DIN) | 13,0 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (PASM-20 DIN) | 12,0 ° |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gecombineerd (WLTP) | 266 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 11,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 19,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 11,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 9,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 10,2 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 70 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 92 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 r/min |