Porsche 911 Turbo S Cabriolet (MY22) (992 I)
Ressenerbroek 2
Heteren, Gelderland, 6666 MR
- Exterieurkleur
- Diepzwart Metallic
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Cabrioletkap in zwart
- Kilometerstand
- 13.715 km
- Eerste registratie
- ER 01/2022
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 478 kW / 650 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 2,8 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 12,1 l/100 km
Leder zwart
Bekleed met glad leer in interieurkleur (zwart)
Bovenste deel van het dashboard inclusief de instrumentenpaneelafdekking, onderste deel van het dashboard inclusief het dashboardkastje, stuurwielrand, airbagmodule in het stuur, bovenste deurpaneel, buitenspiegel, portiergrepen, deurpaneel armsteun, middenconsole opbergruimte compartimentdeksel, zijpaneel op de middenconsole, zijpaneel achter, stoelbasis, midden van de stoelen voor, zijwangen voor, hoofdsteunen voor, rugleuningen voorin (14-voudig elektrisch verstelbare sportstoelen) , midden van de stoelen achter, zijwangen achter, middentunnel achter.
Quilten
Leder met doorgestikte bekleding op de deurpanelen en het midden van de stoel op de rugleuningen van de voor- en achterbank.
Optioneel verkrijgbaar in leer zonder doorgestikt
Ook voor Coupé-modellen
Hemelbekleding, A-, B- en C-stijlpaneel met Race-Tex materiaal in interieurkleur (zwart)
Ook voor Cabriolet-modellen
A-stijlbekleding en kuipframe bekleed met leer in interieurkleur (zwart)
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Pakketten
Sport Chrono Pakket incl. mode switch schakelaar
Achterasbesturing
Adaptieve sportstoelen Plus, elektrisch 18-voudig met memory pakket
Interieurpakket carbon mat
Porsche Ceramic Composite Brake (PCCB)
Porsche Dynamic Chassis Control (PDCC)
Exterieur
Transmissie/chassis
Interieur
Lederen interieur
Interieur Race-Tex
Audio/comm
Kleurkeuze voor leder en decoratieve stiksels
Licht versie
Comfort opties
De volgende lijst toont de standaarduitrusting. De individuele configuratie en geselecteerde opties worden niet weergegeven. Deze lijst kan apparatuur tonen die is vervangen vanwege de selectie van een optie.
Motortechniek
8-traps Porsche Doppelkupplung (PDK) met start-stopsysteem
Waterkoeling en thermomanagement
Krachtoverbrenging
Porsche Traction Management (PTM) met permanente vierwielaandrijving
Onderstel
Porsche Active Suspension Management (PASM)
McPherson-vooras stabilisator
Multilink-achteras met stabilisator en achterasbesturing
Porsche Torque Vectoring Plus (PTV Plus) inclusief elektronisch sperdifferentieel op achteras
Remsysteem
Porsche Ceramic Composite Brake (PCCB) met remschijven van 420 mm voor en 390mm achter, inwendig geventileerd en geperforeerd
Remmen met vaste aluminium monobloc remzadels met 10 zuigers voor
Remmen met vaste aluminium monobloc remzadels met 4 zuigers achter
Porsche Stability Management (PSM)
Antiblokkeersysteem (ABS)
Elektronische parkeerrem
Rembekrachtiger
Remzadels geel
Exterieur
Porsche Active Aerodynamics (PAA) met automatisch uitschuifbare frontspoiler, actieve koelluchtkleppen en dubbele spoiler achter
Voorbumper met luchtinlaten aan zijkant inclusief actieve luchtkoelkleppen en airblades in zwart
SportDesign Pakket
Onderzijde buitenspiegels in exterieurkleur
Portiergrepen automatisch uitschuivend
Sierlijsten rond zijruiten zwart
Side skirts zwart
Zijpanelen achter met luchtinlaten voor de motor
Automatisch stoffen cabrioletkap inclusief kapbediening tot 50 km/h en afstandsbediening op autosleutel
Geïntegreerd windscherm met elektrische bediening
Rooster op de achterklep met in lengterichting geplaatste lamellen in zilverkleurig hoogglans
'PORSCHE' logo zilverkleurig hoogglans in doorlopend lichtunit geïntegreerd
Modelaanduiding op achterzijde in zilverkleurig hoogglans
Twee dubbele eindpijpen met 911 Turbo design van roestvrij staal in zwart hoogglans
Motor
3,8-liter zescilinder bi-turbomotor
Maximumvermogen 650 pk / 478 kW
Maximumkoppel 800 Nm
Wielen
20/21 inch 911 Turbo S wielen in bi-colorlook
Wielnaafafdekkingen met gekleurd Porsche embleem
Bandenspanningscontrolesysteem
Performance
SPORT knop voor activeren van rij-dynamische instellingen (motor en transmissie)
Licht en zicht
Matrix led-koplampen met vierpunts led dagrijverlichting inclusief Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS Plus)
Led-achterlichten in driedimensionaal doorlopend design
Automatische koplampactivering inclusief 'Welcome Home'-verlichting
Elektrisch verstel-, inklap- en verwarmbare buitenspiegels, aan de bestuurderszijde asferisch
Ruitenwisserinstallatie voorruit met aerowisserbladen en ruitensproeiers
Achterruitverwarming
Led-interieurverlichting
Zelfdimmende binnenspiegel en buitenspiegels inclusief regensensor
Verlichte make-up spiegel voor bestuurder en voorpassagier
Hulp systemen
ParkAssistent voor en achter inclusief achteruitrijcamera
Waarschuwings- en remassistent inclusief voetgangersbescherming
Noodoproepsysteem eCall
Porsche WET mode
Cruise control
Stuurbekrachtiging
Auto-Hold functie
VarioCam Plus
Klimaat en ruiten
Voorruit met grijze band
Warmtewerende beglazing
Stoelen
Adaptieve sportstoelen Plus met geheugenfunctie, (18-voudig, elektrisch verstelbaar)
Hoofdsteunen met 'turbo S' logo en rugleuningen met doorgestikte middenbaan
Rugleuningen achterin apart neerklapbaar
Veiligheid
Porsche Side Impact Protection System (POSIP)
Porsche Vehicle Tracking System (PVTS)
Automatisch uitschuivende rolbeugels
Europees automatisch noodoproepsysteem eCall
Centrale vergrendeling inclusief radiografische afstandsbediening
Fullsize-airbags voor bestuurder en bijrijder
ISOFIX voor kinderzitjes op de buitenste zitplaatsen achter
Wegrijblokkering (transpondersysteem)
Bagageruimte en opbergvakken
Bagageruimte, voor
Dashboardkastje (afsluitbaar)
Opbergvak middenconsole, voor
Opbergvakken in de portieren
Interieur
Sport Chrono Pakket inclusief analoge/digitale stopwatch, Porsche Track Precision App en weergave bandentemperatuur
Toerenteller met digitale weergave en unieke wijzerplaat met verlicht 'turbo S' logo
Sport Chrono klok met unieke wijzerplaat
Multifunctioneel GT sportstuurwiel met schakelpaddles, rijmodus-schakelaar en elektrische lengte- en hoogteverstelling
Stuurwielkrans en airbag van glad leder in interieurkleur, schakelpaddles in donkerzilver
Lederuitrusting bi-color met contraststiksels en decoratief stikwerk op middenbaan stoelen en portierpanelen
Geheugenfunctie voor beide buitenspiegels, stuurwiel- en voor andere instellingen van de auto
Slotgrepen, sierlijsten dashboard en portierpanelen alsmede afdekking middenconsole in licht zilver, accenten in mat carbon
Hemelbekleding in Race-Tex
Advanced Climate Control (2-zone)
Dorpellijsten van geborsteld aluminium met '911 turbo S' logo
Vloermatten
Audio en communicatie
Porsche Communication Management (PCM) inclusief onlinenavigatie, mobiele-telefoonvoorbereiding, audioingangen en spraakbediening
10,9 inch full-HD touchscreen met hoge resolutie
Twee 7 inch tft-displays in instrumentenpaneel
Twee USB-C laadaansluitingen in middenconsole voor
Stopcontact (12 V) in voetenruimte bijrijderszijde
Porsche Connect inclusief Apple CarPlay® en Android Auto™
BOSE® Surround Sound System met 12 luidsprekers en totaal vermogen van 570 Watt
LTE-communicatiemodule
Digitale radio (DAB+)
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 13.715 km |
Eerste registratie 01/2022 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Klein onderhoud op 06/12/2023 met 6.596 km Porsche Centrum Gelderland |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.745 cm³ / 3,7 L |
| Boring | 102,0 Mm |
| Slag | 76,4 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 478 kW / 650 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.750 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 800 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.500 - 4.000 r/min |
| Maximaal toerental | 7.200 r/min |
Vermogen
| Topsnelheid | 330 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,8 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 6,0 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 9,3 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 1,7 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.535 Mm |
| Totale breedte | 1.900 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.024 Mm |
| Hoogte | 1.301 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.719 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.710 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.785 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.080 Kg |
| Maximale belasting | 370 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 67 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 128 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 163 L |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 275 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 12,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 20,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 12,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 10,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 10,4 l/100 km |