Porsche 911 Turbo (996 II)
Occasion
€ 106.900
BTW niet aftrekbaar
Verkoopprijs incl. BTW, BPM, rijklaarmaakkosten en leges
Porsche Classic Center Gelderland
Ressenerbroek 2
Heteren, Gelderland, 6666 MR
Aanbod
RX-040-T
- Exterieurkleur
- Basalt Black Metallic
- Interieurkleur
- Lederuitrusting in zwart, stoelen leder zwart
- Kilometerstand
- 79.629 km
- Eerste registratie
- ER 11/2001
- Vorige eigenaren
- 0 vorige eigenaren
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- Handgeschakeld
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 331 kW / 450 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 4,2 S
Lederuitrusting in zwart, stoelen leder zwart
Beschrijving
Prachtige Porsche 996 Turbo Coupé met handgeschakelde versnellingsbak en een X50-motorupgrade af fabriek, goed voor 450 pk. Onderhoudsboekje met uitsluitend stempels van Porsche-dealers.
Ook is er een nieuw PCCM+-systeem geïnstalleerd.
Speciale en standaarduitrusting
Speciale uitrusting
Pakketten
X50 Engine Upgrade 450 hp
Exterieur
ParkAssist (parkeerhulp achter)
Elektrisch schuif-/hefdak
Interieur
Verstellbare lendensteun linkerstoel
Lederen interieur
Stoelhoezen voor, gegolfd leder
Interieur aluminium
Roestvrijstalen deurinstaplijsten met modellogo
Versnellingspookknop gecombineerd aluminium/leer met schakelpatroon (X97), Handgreep handremhendel gecombineerd aluminium/leer (X98)
Audio/comm
CD-wisselaar, zesvoudig
Overigen
EXC-opties met afwijkingen
Porsche Communication Management (PCM) met navigatiesysteem, telefoonmodule, radio, cassette
Stoelverwarming links/rechts
Instrumentenwijzerplaten in aluminiumkleur
Driespaaks lederen sportstuur
Standaard uitrusting
Voor dit voertuig kon geen standaarduitrusting worden bepaald.
Neem contact op met het Porsche Centrum voor informatie over de standaarduitrusting.
Garantie
We hebben geen informatie over de garantie. Neem contact op met de dealer.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Occasion |
Kilometerstand 79.629 km |
Eerste registratie 11/2001 |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.600 cm³ / 3,6 L |
| Boring | 100,0 Mm |
| Slag | 76,4 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 331 kW / 450 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 5.700 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 620 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 3.500 - 4.500 r/min |
| Maximaal toerental | 6.750 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 91,4 kW/l / 125,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 307 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,2 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 9,0 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 13,6 S |
| Flexibiliteit 80-120 km/u in 5e versnelling | 4,9 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.435 Mm |
| Totale breedte | 1.830 Mm |
| Hoogte | 1.295 Mm |
| Wielbasis | 2.350 Mm |
| Spoorbreedte voor | 1.465 Mm |
| Spoorbreedte achter | 1.522 Mm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt | 0,31 cW |
| Draaicirkeldiameter | 10,6 m |
| Leeggewicht (DIN) | 1.540 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.615 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.885 Kg |
| Maximale belasting | 345 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 L |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 200 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 100 L |