Porsche 911 Turbo Coupe (964)
Occasion
€ 299.900
BTW niet aftrekbaar
Verkoopprijs incl. BTW, BPM, rijklaarmaakkosten en leges
Porsche Classic Center Gelderland
Ressenerbroek 2
Heteren, Gelderland, 6666 MR
Aanbod
47-22-13
- Exterieurkleur
- Kobaltblauw Metallic
- Interieurkleur
- Leather interior in standard leather of your choice
- Kilometerstand
- 52.609 km
- Eerste registratie
- ER 07/1991
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- Handgeschakeld
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 235 kW / 320 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 5,0 S
Leather interior in standard leather of your choice
Beschrijving
Porsche 964 3.3 Turbo Coupé
-Eerste eigenaar
-Slechts 52.000 kilometers
-Cobalt Blauw metallic met een kleur naar keuze ''Light Grey'' interieur
-Inclusief verkoopfactuur nieuw, origineel service boek, gereedschapskit, key code-card en originele radio
Speciale en standaarduitrusting
Speciale uitrusting
Wielen
Gegoten lichtmetalen velgen "Cup", voor 7 J x 17 met 205/50 ZR 17 banden, achter 9 J x 17 met 255/40 ZR 17 banden
Overigen
Seats and interior, leather to customer's sample
Tapijt - uitsluitend in combinatie met code 98/99 - uit speciale aanbieding
Regelbare elektrisch verwarmde voorstoel links
Beperkt slipdifferentieel
Regelbare elektrisch verwarmde voorstoel rechts
Donkere baan boven in de voorruit
Elektrisch schuifdak
Standaard uitrusting
Voor dit voertuig kon geen standaarduitrusting worden bepaald.
Neem contact op met het Porsche Centrum voor informatie over de standaarduitrusting.
Garantie
We hebben geen informatie over de garantie. Neem contact op met de dealer.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Occasion |
Kilometerstand 52.609 km |
Eerste registratie 07/1991 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Groot onderhoud op 06/09/2021 met 51.358 km Porsche Zentrum Oldenburg |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.299 cm³ / 3,3 L |
| Boring | 97,0 Mm |
| Slag | 74,4 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 235 kW / 320 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 5.750 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 450 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerental | 4.500 r/min |
| Maximaal toerental | 6.800 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 71,2 kW/l / 97,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 270 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 5,0 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.250 Mm |
| Totale breedte | 1.775 Mm |
| Hoogte | 1.310 Mm |
| Wielbasis | 2.272 Mm |
| Spoorbreedte voor | 1.434 Mm |
| Spoorbreedte achter | 1.493 Mm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt | 0,36 cW |
| Draaicirkeldiameter | 11,4 m |
| Leeggewicht (DIN) | 1.470 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.545 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.810 Kg |
| Maximale belasting | 340 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 77 L |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 175 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 88 L |