Porsche 911 Turbo Coupe (964)
Occasion
€ 499.900
BTW niet aftrekbaar
Verkoopprijs incl. BTW, BPM, rijklaarmaakkosten en leges
Porsche Classic Center Gelderland
Ressenerbroek 2
Heteren, Gelderland, 6666 MR
Aanbod
3-SKH-19
- Exterieurkleur
- Indisch Rood
- Interieurkleur
- Lederuitrusting in zwart, stoelen leder zwart
- Kilometerstand
- 90.823 km
- Eerste registratie
- ER 10/1993
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- Handgeschakeld
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 265 kW / 360 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 4,8 S
Lederuitrusting in zwart, stoelen leder zwart
Beschrijving
We zijn trots om deze schitterende Porsche 964 3.6 Turbo te kunnen aanbieden. Een exemplaar dicht bij perfectie.
In oktober 1993 nieuw geleverd aan de eerste eigenaar in Duitsland via de Porsche-dealer in Aken. Prachtig uitgevoerd in Indisch Rood met een zwart lederen interieur voorzien van sportstoelen. De auto beschikt bovendien over exclusieve en zeldzame opties, zoals de volledig gepolijste Speedline-velgen en de uitlaat met vier uitlaatpijpen (optie XE2).
Ook zit nog de originele verkoopfactuur vanuit Porsche Zentrum Aachen bij de auto. Sindsdien is deze 3.6 Turbo altijd perfect onderhouden. Dit blijkt uit de twee onderhoudsboekjes. Het eerste is volledig afgestempeld. In totaal zijn er nu 30 onderhoudsstempels!
De Turbo is volledig schadevrij. Alleen de rechterdeur en de achtervleugel zijn licht bijgewerkt. Er is zeer weinig steenslagschade en de Speedline-velgen zijn zo goed als nieuw.
In 2021 kreeg onze werkplaats van de eigenaar de opdracht om het gehele mechanische systeem in top condition te herstellen. De facturen en foto’s van deze werkzaamheden zijn in het dossier opgenomen. De foto’s, die we hier met trots presenteren, spreken voor zich.
Een interessant detail is dat deze 3.6 Turbo is opgenomen in het boek ‘Porsche 911 Turbo Air-Cooled Years Limited Edition’ van Berlin Motor Books.
De Turbo verkeert in werkelijk fantastische staat, zowel van binnen als van buiten. De documentatie is zeer uitgebreid: de aankoopfactuur, het eerste Duitse kentekenbewijs, een grote stapel facturen en
werkplaatsdocumenten van het begin tot nu, het originele onderhoudsboekje met zwarte kaft, een tweede nieuw boekje, de sleutelcodekaart, de gereedschapsset, beide sleutels, talrijke foto's en meer.
Speciale en standaarduitrusting
Speciale uitrusting
Bumpers met schokbrekers
Regelbare elektrisch verwarmde voorstoel links
Regelbare elektrisch verwarmde voorstoel rechts
Sportstoel links met elektrische zithoogteverstelling
Sportstoel rechts met elektrische zithoogteverstelling
92 liter brandstoftank
Elektrisch schuifdak
4-Tailpipe Exhaust System
Standaard uitrusting
Voor dit voertuig kon geen standaarduitrusting worden bepaald.
Neem contact op met het Porsche Centrum voor informatie over de standaarduitrusting.
Garantie
We hebben geen informatie over de garantie. Neem contact op met de dealer.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Occasion |
Kilometerstand 90.823 km |
Eerste registratie 10/1993 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Groot onderhoud op 11/05/2026 met 90.800 km Porsche Classic Center Gelderland |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.600 cm³ / 3,6 L |
| Boring | 100,0 Mm |
| Slag | 76,4 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 265 kW / 360 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 5.500 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 520 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerental | 4.200 r/min |
| Maximaal toerental | 6.600 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 73,6 kW/l / 100,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 280 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,8 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.275 Mm |
| Totale breedte | 1.775 Mm |
| Hoogte | 1.290 Mm |
| Wielbasis | 2.272 Mm |
| Spoorbreedte voor | 1.442 Mm |
| Spoorbreedte achter | 1.488 Mm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt | 0,35 cW |
| Draaicirkeldiameter | 11,4 m |
| Leeggewicht (DIN) | 1.470 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.545 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.810 Kg |
| Maximale belasting | 340 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 92 L |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 175 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 88 L |