Porsche 911 Targa 4 GTS (992 II)
Birnieweg 9-11
Deventer, Overijssel, 7418 HH
- Exterieurkleur
- Shadegroen Metallic
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Kap in zwart
- Kilometerstand
- 14.359 km
- Eerste registratie
- ER 09/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- T-Hybrid
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 398 kW / 541 PK
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 10,7 l/100 km
Clubleder truffelbruin
De volgende items zijn bekleed met clubleder:
- bovenste deel dashboard
- onderste gedeelte dashboard inclusief dashboardkastje
- bovenste delen deurpanelen
- middenpanelen deur
- zijpanelen middenconsole
- achterste zijpanelen
- stoelvoeten
- achterkant rugleuningen voorstoelen
- middensteunen achter
- rugleuningen achter
- transmissietunnel achter
Het leder van de Club is een luxe, nieuwe nappakwaliteit.
Een extra dwarsnaad op het bovenste deel van het dashboard en de deurpanelen onderstreept de aandacht voor detail.
In combinatie met Sports Seats Plus en Adaptive Sports Seats Plus, rugschaal gespoten in Darksilver.
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Standaard versie
Exterieur
Pedestrian safety
Transmissie/chassis
Vierwielaandrijving met kaartgestuurde meervoudige plaatkoppeling Porsche Traction Management (PTM)
Brandstoftank van 63 liter
Standaard ophanging
Wielen
Wielkern met Porsche logo in kleur
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Kompas wijzerplaat/Sport Chrono stopwatch wijzerplaat zwart
Zonnekleppen
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
E-Mobility
Laadhoes
Licht versie
Comfort opties
Alarm system with interior surveillance
Alcoholslot voorbereiding
Noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 14.359 km |
Eerste registratie 09/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Klein onderhoud op 10/11/2025 met 8.603 km Porsche Zentrum Hamburg |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.591 cm³ / 3,6 L |
| Boring | 97,0 Mm |
| Slag | 81,0 Mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 398 kW / 541 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 357 kW / 485 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 41 kW / 56 PK |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 610 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 570 Nm |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 99,0 kW/l / 135,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 312 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,1 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 7,1 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 11,1 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,1 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.553 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.755 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.745 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.820 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.135 Kg |
| Maximale belasting | 390 Kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 163 L |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gecombineerd (WLTP) | 243 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 10,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 18,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 10,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 9,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 9,2 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 71 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 98 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 r/min |