Porsche 911 Targa 4 GTS (992 II)
Birnieweg 9-11
Deventer, Overijssel, 7418 HH
- Exterieurkleur
- Kleur Naar Keuze: Signal Yellow
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Kap in zwart
- Kilometerstand
- 3.526 km
- Eerste registratie
- ER 03/2025
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- T-Hybrid
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 398 kW / 541 PK
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 10,6 l/100 km
Interieurpakket Race-Tex met uitgebreide items in leder
Volgende items bekleed met leder: bovenkant dashboard, bovenkant deurpanelen, zijkanten middenconsole, zijpanelen achterkant
In Race-Tex: middenzittingen voor en achter met reliëf in Diamar, stuurwielrand, portiergrepen, armsteunen portierpanelen, onderste deel dashboard inclusief afdekking dashboardkastje, afdekking opbergvak (gedeeltelijk), middenpanelen portieren met reliëf in Diamar, afdekking bekerhouder en versnellingspook. 'GTS'-logo in zwart geborduurd op hoofdsteunen
Opmerking: alleen beschikbaar in de interieurkleur zwart
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Kleurkeuze voor leder en decoratieve stiksels
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Standaard versie
Exterieur
Veiligheid voor voetgangers
Transmissie/chassis
Vierwielaandrijving met kaartgestuurde meervoudige plaatkoppeling Porsche Traction Management (PTM)
Brandstoftank van 63 liter
Standaard ophanging
Wielen
Wielkern met Porsche logo in kleur
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Kompas wijzerplaat/Sport Chrono stopwatch wijzerplaat zwart
Zonnekleppen
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
E-Mobility
Laadhoes
Licht versie
Comfort opties
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcoholslot voorbereiding
Noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 3.526 km |
Eerste registratie 03/2025 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Klein onderhoud op 31/03/2025 met 10 km Porsche Centrum Twente |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.591 cm³ / 3,6 L |
| Boring | 97,0 Mm |
| Slag | 81,0 Mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 398 kW / 541 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 357 kW / 485 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 41 kW / 56 PK |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 610 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 570 Nm |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 99,0 kW/l / 135,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 312 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,1 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 7,1 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 11,1 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,1 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.553 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.755 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.745 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.820 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.135 Kg |
| Maximale belasting | 390 Kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 163 L |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gecombineerd (WLTP) | 241 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 10,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 18,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 10,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 9,1 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 71 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 98 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 r/min |