Porsche 911 Targa 4 GTS (992 II)
Zuiderinslag 8
Leusden, 3833 BP
- Exterieurkleur
- Vanadium Grey Metallic
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Kap in zwart
- Garantie op nieuwe auto's
- 24 maanden
- Motor
- T-Hybrid
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 398 kW / 541 PK
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 10,5 l/100 km
Interieurpakket GTS
Stiksels in contrasterende kleur, veiligheidsgordels in contrasterende kleur, 'GTS'-logo geborduurd in contrasterende kleur op hoofdsteunen, inclusief vloermatten in zwart met stiksels en 'PORSCHE'-logo in contrasterende kleur. Digitale toerenteller en Sport Chrono stopwatch in contrasterende kleur. Stuurwiel, dashboardafwerking, portierpanelen en middenconsole in carbon.
Contrasterende kleur: Slate Grey Neo
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Standaard versie
Exterieur
Zonder dakrails
Veiligheid van voetgangers
Transmissie/chassis
Vierwielaandrijving met kaartgestuurde meervoudige plaatkoppeling Porsche Traction Management (PTM)
Brandstoftank van 63 liter
Standaard ophanging
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Gordelwaarschuwingssysteem voor bestuurder en voorpassagier en systeem voor achterbank
Zonnekleppen
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
Licht versie
Voorruit met thermisch geïsoleerd glas
Comfort opties
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcoholslot voorbereiding
Keyless Drive
Waarschuwingsdriehoek
Noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
24 maanden
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.591 cm³ / 3,6 L |
| Boring | 97,0 Mm |
| Slag | 81,0 Mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 398 kW / 541 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 357 kW / 485 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 41 kW / 56 PK |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 610 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 570 Nm |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 99,0 kW/l / 135,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 312 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,1 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 7,1 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 11,1 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,1 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.553 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met ingeklapte spiegels) | 1.834 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 Mm |
| Hoogte | 1.302 Mm |
| Hoogte met stalen vering (PASM-10 DIN) | 1.302 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.755 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.745 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.820 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.135 Kg |
| Maximale belasting | 390 Kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 163 L |
| Overhang voor | 1.016 Mm |
| Overhang achter | 1.087 Mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (PASM-10 DIN) | 122 Mm |
| Naderingshoek met stalen vering (PASM-10 DIN) | 9,9 ° |
| Uitloophoek met stalen ophanging (PASM-10 DIN) | 14,2 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (PASM-10 DIN) | 12,8 ° |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gecombineerd (WLTP) | 238 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 10,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 17,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 10,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 8,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 9,0 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 71 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 98 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 r/min |