Porsche 911 Targa 4 GTS (MY24) (992 I)
Ressenerbroek 2
Heteren, Gelderland, 6666 MR
- Exterieurkleur
- Krijt
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Kap in zwart
- Kilometerstand
- 10.118 km
- Eerste registratie
- ER 06/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 353 kW / 480 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 3,5 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 11,1 l/100 km
Race-Tex interieurpakket met uitgebreide items in leder
Pakket als voor lederen interieurpakket in zwart maar Race-Tex voor specifieke items behouden.
Extra items in zwart Race-Tex: onderste deel dashboard inclusief afdekking handschoenenkastje, middenpanelen portieren, afdekking bekerhouder
Opmerking: alleen leverbaar in de interieurkleur zwart
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Pakketten
Interieurpakket geborsteld aluminium zwart
Sportuitlaatsysteem zwart
Dorpellijsten geborsteld aluminium in zwart
Getinte led koplampen inclusief Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS Plus)
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Exterieur
Sideskirts
Kap
Buitenspiegel onderste rand gespoten in exterieurkleur inclusief spiegelbasis in zwart
'911 Carrera T' zijkant in agaatgrijs
Modelaanduiding in satijnzwart
Badge op luchtinlaatrooster in satijn zwart
Transmissie/chassis
Vierwielaandrijving met kaartgestuurde meervoudige plaatkoppeling Porsche Traction Management (PTM)
Standaard ophanging
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Centrale analoge toerenteller met zwarte wijzerplaat, gele toerentalmeter en modellogo
Kompas wijzerplaat/Sport Chrono stopwatch wijzerplaat zwart
Versnellingspook met Race-Tex accent
Kap bekleding in zwarte stof
Dorpellijsten geborsteld aluminium in zwart
Zonnekleppen
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
Licht versie
'PORSCHE' logo gespoten in satijnzwart
Binnenspiegel handmatig gedimd
Buitenspiegels op portierrails, elektrisch verstelbaar en verwarmbaar, asferisch aan bestuurderszijde
Comfort opties
Niet-rokers pakket
Waarschuw- en remassistent incl. bescherming van voetgangers
Alarm system with interior surveillance
Deeltjes-/pollenfilter met actief koolstoffilter
Licht Design Pakket
Cruise control
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 10.118 km |
Eerste registratie 06/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Groot onderhoud op 24/12/2025 met 10.000 km Porsche Centrum Gelderland |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 L |
| Boring | 91,0 Mm |
| Slag | 76,4 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 353 kW / 480 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.500 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 570 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.300 - 5.000 r/min |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 118,4 kW/l / 161,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 307 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,5 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 8,1 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 12,5 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,3 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.533 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.024 Mm |
| Hoogte | 1.299 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.695 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.685 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.760 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.085 Kg |
| Maximale belasting | 400 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 67 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 132 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 163 L |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 251 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 11,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 18,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 10,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 9,3 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 10,0 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 72 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 92 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 r/min |