Porsche 911 Speedster (991 II)
Occasion
€ 329.900
BTW niet aftrekbaar
Verkoopprijs incl. BTW, BPM, rijklaarmaakkosten en leges
Porsche Centrum Groningen
Bornholmstraat 25
Groningen, 9723 AW
Aanbod
WP0ZZZ99ZKS170607
- Exterieurkleur
- Indisch Rood
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Zwart
- Kilometerstand
- 7.000 km
- Eerste registratie
- ER 04/2020
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- Handgeschakeld
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 375 kW / 510 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 4,0 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 13,7 l/100 km
Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP): 13,7 l/100 km · Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP): 310 g/km
Leder zwart - contrastkleur rood
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Speciale uitrusting
Exterieur
Side skirts in kleur gespoten
Portiergrepen hoogglans zwart gespoten
Steenslagbeschermfolie transparant
Transmissie/chassis
Sport Chrono Pakket
90 liter benzine tank
Wielen
Wielen zwart zijdeglans gespoten met velgrand in Indisch rood
Interieur
Stuurwielkrans met 12-uurmarkering in rood
Climaatregeling
Bagagenet bij voetruimte passagier
Interieurpakket sierlijsten gespoten
Aircopaneel gespoten
Ventilatieroosters gespoten
Autosleutels in exterieurkleur en etui in leder
Gordels Indisch rood
Lederen interieur
Deksel middenconsole met Porsche embleem
Sierstiksels lederuitrusting in rood
Individuele vloermatten met lederen bies
Audio/comm
BOSE Surround Sound System
Porsche Communication Management (PCM) inclusief online navigatie
Licht versie
Led-koplampen ZWART inclusief Porsche Dynamic Light System (PDLS)
Licht-design pakket
Voorruit met grijze band
Zelfdimmende binnen- en buitenspiegels met geïntegreerde regensensor
Comfort opties
Achteruitrijcamera
Automatische snelheidsregeling
Standaard uitrusting
Voor dit voertuig kon geen standaarduitrusting worden bepaald.
Neem contact op met het Porsche Centrum voor informatie over de standaarduitrusting.
Garantie
We hebben geen informatie over de garantie. Neem contact op met de dealer.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Occasion |
Kilometerstand 7.000 km |
Eerste registratie 04/2020 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke servicebeurt |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 L |
| Boring | 102,0 Mm |
| Slag | 81,5 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 375 kW / 510 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 8.400 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 470 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerental | 6.250 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 93,8 kW/l / 127,6 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 310 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,0 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 8,0 S |
| Flexibiliteit 80-120 km/u in 5e versnelling | 5,7 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.562 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 1.978 Mm |
| Hoogte | 1.250 Mm |
| Wielbasis | 2.457 Mm |
| Spoorbreedte voor | 1.551 Mm |
| Spoorbreedte achter | 1.555 Mm |
| Leeggewicht (DIN) | 1.465 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.540 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.793 Kg |
| Maximale belasting | 328 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 L |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 125 L |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 310 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 13,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 23,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 13,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 11,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 11,7 l/100 km |
Belangrijke notitie
Neem contact op met uw Porsche Dealer voor belangrijke informatie over de voertuigconformiteit van dit model.