Porsche 911 GT3 Touring (992 I)
Ressenerbroek 2
Heteren, Gelderland, 6666 MR
- Exterieurkleur
- Agaatgrijs Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 6.884 km
- Eerste registratie
- ER 02/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 375 kW / 510 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 3,4 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 12,9 l/100 km
Leder Exclusive Manufaktur (tweekleurig) zwart met kleur naar keuze: Cognac Brown
Combinatie van kleuren: zwart in combinatie met lederkleur naar keuze: zwart, leisteengrijs, grafietblauw, bordeauxrood, mojave beige, krijt, rivierablauw, Indisch rood, Cohiba bruin of Cognac.
Lederen interieur (two-tone) met extra uitrusting ten opzichte van standaard lederen interieur. Tapijt zwart.
Opmerking: Alleen in combinatie met adaptieve sportstoelen Plus (18-voudig) of volledige kuipstoelen.
Leder deels met sierstiksels in contrasterende kleur: bovendeel dashboard, bovendeel portierlijsten, dashboard sierpakket, stuurkolombehuizing, stuurwiel, kniesteun, opbergvakdeksel.
Inbegrepen uitrusting: Dashboard afwerkingspakket in leer (dashboard eindlijsten, dashboard bovendeel middenlijst incl. afdekking chrono stopwatch), portier afwerkingspakket in leer (portier handgreep, portierpaneel onderlijsten, achterzijde onderste delen), stuurkolombehuizing in leer, opbergvakdeksel in reliëf met "Porsche Exclusive Manufaktur", bekerhouderbekleding leer, gordeluitlaatlijsten in Race-Tex.
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Pakketten
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Exterieur
Verval van het panoramadaksysteem
Sideskirts in zwart
Badge op luchtinlaatrooster
Verval van GTS aanduiding op voorportieren
Achterdiffusor met lamellen
Buitenspiegel bovenste rand gespoten in exterieurkleur, onderste rand en spiegelvoet van zwarte kunststof
Transmissie/chassis
Rear-wheel drive
Lightweight starter battery LiFePO4
Standaard ophanging
64 liter brandstoftank
Wielen
Wielen zilver gespoten
Interieur
Gordelspanners
Geen achterbank
GT-specifieke versnellingspook met greepgedeelte inclusief handvat in zwart leder
Dakbekleding en A-/B-/C-stijlbekleding in stof
Zonnekleppen
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
Licht versie
Buitenspiegels op portierrails, elektrisch verstelbaar en verwarmbaar, asferisch aan bestuurderszijde
Led koplampen met geïntegreerde 4-punts dagrijverlichting
Binnenspiegel handmatig gedimd
Comfort opties
Niet-rokers pakket
Twee-zones automatische klimaatregeling
Alarmsysteem met interieurbewaking
Deeltjes-/pollenfilter met actief koolstoffilter
Cruise control
Licht Design Pakket
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 6.884 km |
Eerste registratie 02/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Groot onderhoud op 29/02/2024 met 10 km Porsche Centrum |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 L |
| Boring | 102,0 Mm |
| Slag | 81,5 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 375 kW / 510 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 8.400 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 470 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerental | 6.100 r/min |
| Maximaal toerental | 9.000 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 93,8 kW/l / 127,6 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 318 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,4 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 7,0 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 10,8 S |
| Flexibiliteit 80-120 km/u in 5e versnelling | 5,9 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 1,9 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.573 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.027 Mm |
| Hoogte | 1.279 Mm |
| Wielbasis | 2.457 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,4 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.435 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.435 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.510 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.756 Kg |
| Maximale belasting | 321 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 132 L |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (DIN) | 100 Mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen ophanging | 100 Mm |
| Overhellingshoek met stalen vering (DIN) | 10,6 ° |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 293 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 12,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 20,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 12,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 11,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 11,9 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 72 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 97 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.658 r/min |