Porsche 911 GT3 Touring (992 II)
Afrikalaan 37
Maastricht Airport, 6199 AH
- Exterieurkleur
- Diepzwart Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 3.500 km
- Eerste registratie
- ER 05/2025
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 375 kW / 510 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 3,4 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 13,8 l/100 km
Interieur met uitgebreide lederen items in zwart
Extra lederen items voor het standaard interieur:
Bovenste deel dashboard inclusief afdekking instrumentencluster, knievulling middenconsole, onderste deel dashboard inclusief afdekking dashboardkastje, bovenste delen deurpanelen, middenpanelen portieren, zijpanelen achter.
Alle lederen items in glad afgewerkt leder in zwart. Sierstiksels in zwart.
Lederen reliëf op het voorste gedeelte van het dashboard en op de zijkant van het bovenste gedeelte van het portierpaneel.
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Pakketten
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Kleurkeuze voor leder en decoratieve stiksels
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Exterieur
Badge op luchtinlaatrooster
Veiligheid voor voetgangers
Bumper
Transmissie/chassis
Achterwielaandrijving
Standaard ophanging
Brandstoftank van 63 liter
Wielen
Interieur
Gordelspanners
Pedalen en voetsteun van roestvrij staal
Stuur met handmatige voor- en achterverstelling en hoogteverstelling
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
E-Mobility
Laadhoes
Licht versie
Comfort opties
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcoholslot voorbereiding
Waarschuwings- en remassistent inclusief voetgangersbescherming
Noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 3.500 km |
Eerste registratie 05/2025 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke servicebeurt |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 L |
| Boring | 102,0 Mm |
| Slag | 81,5 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 375 kW / 510 PK |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 450 Nm |
| Maximaal toerental | 9.000 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 93,0 kW/l / 127,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 311 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,4 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 7,0 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 10,8 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.570 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 Mm |
| Hoogte | 1.279 Mm |
| Wielbasis | 2.457 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,4 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.486 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.477 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.552 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.860 Kg |
| Maximale belasting | 383 Kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 373 L |
| Max. bodemvrijheid met stalen ophanging | 100 Mm |
| Naderingshoek met stalen vering (DIN) | 6,3 ° |
| Uitloophoek met stalen vering (DIN) | 9,4 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (DIN) | 10,6 ° |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 312 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 13,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 22,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 12,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 11,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 12,7 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 74 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 96 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.658 r/min |