Porsche 911 GT3 RS (MY23) (992 I)
Afrikalaan 37
Maastricht Airport, 6199 AH
- Exterieurkleur
- Wit
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 10.250 km
- Eerste registratie
- ER 04/2023
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 386 kW / 525 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 3,2 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 13,4 l/100 km
Interieur Weissach-pakket met uitgebreide items in leder en Race-Tex, zwart/Indisch rood
Zwart interieur met Indisch rood stiksels en contrasterende elementen, uitgebreid leder en Race-Tex kenmerken
Extra lederen items t.o.v. standaard interieur: bovenzijde deurpanelen.
Alle lederen items in glad afgewerkt leder in zwart. Sierstiksels, geborduurde 'Weissach RS'-logo's en portieropeningslussen in Indisch rood.
Ook in zwart Race-Tex: bovendeel dashboard incl. afdekking instrumentenpaneel, kniebekleding middenconsole, onderdeel dashboard incl. afdekking handschoenenkastje en bekerhouder, middenpanelen portieren. Geperforeerde middenzitting in zwart met rug in contrasterende kleur Indisch rood.
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Pakketten
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Interieur Race-Tex
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Neem contact op met het Porsche Centrum voor informatie over de standaarduitrusting.
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden
De Porsche Approved Garantie biedt een serviceniveau dat gelijkwaardig is aan onze garantie voor nieuwe auto's en dekt alle auto-onderdelen. Een verlengde looptijd van je Porsche Approved Warranty of verlengde garantie is onder bepaalde voorwaarden tegen een meerprijs verkrijgbaar.

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 10.250 km |
Eerste registratie 04/2023 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke servicebeurt |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 L |
| Boring | 102,0 Mm |
| Slag | 81,5 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 386 kW / 525 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 8.500 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 465 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerental | 6.300 r/min |
| Maximaal toerental | 9.000 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 96,4 kW/l / 131,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 296 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,2 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 6,9 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 10,6 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 1,8 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.572 Mm |
| Totale breedte | 1.900 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.027 Mm |
| Hoogte | 1.322 Mm |
| Wielbasis | 2.457 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,5 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.482 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.450 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.525 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.795 Kg |
| Maximale belasting | 345 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 L |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (DIN) | 100 Mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen ophanging | 100 Mm |
| Naderingshoek met stalen vering (DIN) | 6,2 ° |
| Uitloophoek met stalen vering (DIN) | 9,8 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (DIN) | 10,6 ° |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 305 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 13,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 21,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 12,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 11,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 12,6 l/100 km |