Porsche 911 GT3 (992 II)
Birnieweg 9-11
Deventer, Overijssel, 7418 HH
- Exterieurkleur
- Zwart
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 3.099 km
- Eerste registratie
- ER 04/2025
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 375 kW / 510 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 3,4 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 13,8 l/100 km
Interieur met uitgebreid leder / Race-Tex in zwart met contrasterende kleur GT-zilver
Extra lederen items van het standaard interieur:
Bovenste deel dashboard inclusief afdekking instrumentencluster, bovenste delen deurpanelen, achterste zijpanelen (niet in combinatie met optioneel Club Sport Pakket).
Alle lederen items in glad afgewerkt leder in zwart. Sierstiksels en geborduurde 'GT3'-logo's in GT-zilver.
Ook in zwart Race-Tex: kniestukken middenconsole, onderste deel dashboard inclusief afdekking dashboardkastje en bekerhouder, middenpanelen portieren.
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Pakketten
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Exterieur
Badge op luchtinlaatrooster
Pedestrian safety
Transmissie/chassis
Achterwielaandrijving
Standaard ophanging
Brandstoftank van 63 liter
Wielen
Interieur
Geen achterbank
Pedalen en voetsteun van roestvrij staal
Stuur met handmatige voor- en achterverstelling en hoogteverstelling
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
E-Mobility
Laadhoes
Licht versie
Comfort opties
Alarm system with interior surveillance
Alcoholslot voorbereiding
Gordelwaarschuwingssysteem voor bestuurder en voorpassagier
Waarschuwings- en remassistent inclusief voetgangersbescherming
Noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 3.099 km |
Eerste registratie 04/2025 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Klein onderhoud op 28/05/2025 met 3.099 km Porsche Centrum Twente |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 L |
| Boring | 102,0 Mm |
| Slag | 81,5 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 375 kW / 510 PK |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 450 Nm |
| Maximaal toerental | 9.000 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 93,0 kW/l / 127,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 311 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,4 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 7,0 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 10,8 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.570 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 Mm |
| Hoogte | 1.279 Mm |
| Wielbasis | 2.457 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,4 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.487 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.479 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.554 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.782 Kg |
| Maximale belasting | 303 Kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 373 L |
| Max. bodemvrijheid met stalen ophanging | 76 Mm |
| Naderingshoek met stalen vering (DIN) | 6,3 ° |
| Uitloophoek met stalen vering (DIN) | 9,4 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (DIN) | 10,6 ° |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 312 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 13,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 22,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 12,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 11,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 12,7 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 74 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 96 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.658 r/min |