Porsche 911 GT3 (992 II)
Afrikalaan 37
Maastricht Airport, 6199 AH
- Exterieurkleur
- Kleur Naar Keuze: Riviera Blue
- Interieurkleur
- Garantie op nieuwe auto's
- 24 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 375 kW / 510 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 3,4 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 13,8 l/100 km
Interieur met uitgebreid leder / Race-Tex items Zwart met contrasterende kleur Shark Blue
Afwijkingen van het interieur met uitgebreide lederen / Race-Tex items: Sierstiksels en borduursels in Shark Blue.
Daarnaast voor lichtgewicht sportkuipstoelen, gedeeltelijk geperforeerd middenzadel in Race-Tex Black, met achterzijde in contrasterende kleur Shark Blue.
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Pakketten
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
GT3 - versie
Exterieur
Zonder dakrails
GT3-specifieke achterklep
Veiligheid van voetgangers
Transmissie/chassis
Achterasbesturing met sportinstelling
Achterwielaandrijving
Standaard ophanging
Brandstoftank van 63 liter
Wielen
Interieur
Geen achterbank
Gordelwaarschuwingssysteem voor bestuurder en voorpassagier
Stuur met handmatige voor- en achterverstelling en hoogteverstelling
Pedalen en voetsteun van roestvrij staal
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
Licht versie
Comfort opties
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcoholslot voorbereiding
Keyless Go
Waarschuwingsdriehoek
Noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
24 maanden
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 L |
| Boring | 102,0 Mm |
| Slag | 81,5 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 375 kW / 510 PK |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 450 Nm |
| Maximaal toerental | 9.000 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 93,0 kW/l / 127,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 311 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,4 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 7,0 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 10,8 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 1,9 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.570 Mm |
| Breedte (met ingeklapte spiegels) | 1.834 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 Mm |
| Hoogte met stalen vering (PASM DIN) | 1.279 Mm |
| Wielbasis | 2.457 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.487 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.479 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.554 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.782 Kg |
| Maximale belasting | 303 Kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 373 L |
| Overhang voor | 1.037 Mm |
| Overhang achter | 1.076 Mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (PASM DIN) | 76 Mm |
| Naderingshoek met stalen vering (PASM DIN) | 6,3 ° |
| Uitloophoek met stalen vering (PASM DIN) | 9,4 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (PASM DIN) | 10,6 ° |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 312 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 13,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 22,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 12,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 11,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 12,7 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 74 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 96 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.658 r/min |