Porsche 911 GT3 (MY21) (992 I)
Porsche Approved Occasion
€ 244.750
BTW niet aftrekbaar
Verkoopprijs incl. BTW, BPM, rijklaarmaakkosten en leges
Porsche Centrum Brabant
Heusdensebaan 48
Oisterwijk, 5061 PS
Aanbod
266332
- Exterieurkleur
- Stuurcode Individuele Kleur: Blackolive
- Interieurkleur
- Zwart lederen interieur met contrasterende kleur GT zilver
- Kilometerstand
- 10.350 km
- Eerste registratie
- ER 05/2021
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 375 kW / 510 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 3,4 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 13,0 l/100 km
Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP): 13,0 l/100 km · Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP): 294 g/km
Zwart lederen interieur met contrasterende kleur GT zilver
Extra lederen items:
Bovendeel dashboard inclusief afdekking instrumentenpaneel, bovendeel deurpaneel, zijpanelen achter (niet in combinatie met optioneel Club Sport pakket).
Alle lederen items van glad leder in zwart. Decoratieve stiksels en geborduurde ‘GT3’ logo's in GT zilver.
Tevens in zwart Race-Tex: kniestukken middenconsole, onderste deel dashboard inclusief afdekking dashboardkastje en bekerhouder, middenpanelen portieren
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Speciale uitrusting
Pakketten
Club Sport pakket
Exterieur
PORSCHE logo led-deurverlichting
Transmissie/chassis
Chronopakket inclusief voorbereiding voor de laptrigger
90 liter brandstoftank
Porsche Ceramic Composite Brake (PCCB)
Liftsysteem vooras
Wielen
Wielen zwart zijdeglans gespoten
Bandenvulmiddel met elektrische compressor
Interieur
Licht Design Pakket
Volledige kuipstoelen
Opbergvakkenpakket
6-puntsgordel bijrijderszijde
Lederen interieur
Bekleding stuurkolom leder
Vloermatten met lederen bies - Speed Yellow
Interieur Race-Tex
Gordeldoorvoer Race-Tex
Zonnekleppen Race-Tex
Race-Tex armsteun middenconsole met Porsche embleem
Interieur carbon
Boordmap carbon - Speed Yellow
Interieurpakket carbon
Interieur aluminium
Pedalen in aluminium en voetsteun van aluminium
Audio/comm
BOSE Surround Sound System
Kleurkeuze voor leder en decoratieve stiksels
Afwijkende kleur stiksels - Speed Yellow
Interieurpakket stiksels in afwijkende kleur
Licht versie
Led-matrix koplampen getint inclusief PDLS Plus
Zelfdimmende binnen- en buitenspiegels met geïntegreerde regensensor
Lightweight and noise insulated glass incl. privacy glass
Comfort opties
ParkAssistent (achter) inclusief achteruitrijcamera
Verkeerstekenherkenning
Standaard uitrusting
Voor dit voertuig kon geen standaarduitrusting worden bepaald.
Neem contact op met het Porsche Centrum voor informatie over de standaarduitrusting.
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 10.350 km |
Eerste registratie 05/2021 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 L |
| Boring | 102,0 Mm |
| Slag | 81,5 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 375 kW / 510 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 8.400 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 470 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerental | 6.100 r/min |
Vermogen
| Topsnelheid | 318 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,4 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 7,0 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 10,8 S |
| Flexibiliteit 80-120 km/u in 5e versnelling | 5,9 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 1,9 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.573 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.027 Mm |
| Hoogte | 1.279 Mm |
| Wielbasis | 2.457 Mm |
| Spoorbreedte voor | 1.601 Mm |
| Spoorbreedte achter | 1.553 Mm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt | 0,34 cW |
| Leeggewicht (DIN) | 1.435 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.510 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.782 Kg |
| Maximale belasting | 347 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 132 L |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 294 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 13,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 20,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 12,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 11,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 11,9 l/100 km |
