Porsche 911 Dakar (MY24) (992 I)
Ressenerbroek 2
Heteren, Gelderland, 6666 MR
- Exterieurkleur
- Zwart
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 14.155 km
- Eerste registratie
- ER 08/2023
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 353 kW / 480 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 3,4 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 11,3 l/100 km
Race-Tex interieurpakket met uitgebreide items in leder, stiksels Shadegroen
Volgende items zijn met leder bekleed: bovenkant dashboard, bovenkant deurpanelen, zijkanten middenconsole, achterkant zijpanelen
In Race-Tex: stuurwielrand, deurgrepen, armsteunen deurpaneel, middenpanelen deur, deksel opbergvak, onderste deel dashboard inclusief afdekking handschoenenkastje en afdekking bekerhouder
Met sierstiksels in Shadegroen: bovendeel dashboard, bovendeel portierbekleding, zijpanelen stoelen voor en achter.
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Pakketten
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Kleurkeuze voor leder en decoratieve stiksels
Licht versie
Comfort opties
Exterieur
Wielkastafdekking in zwart en zijskirts in zwart met inlegwerk in roestvrij staal
Preequipment Daktransportsysteem inclusief dakelektrificatie met externe stroomaansluiting
Modelaanduiding in satijnzwart
Badge op luchtinlaatrooster in satijn zwart
Verval van GTS aanduiding op voorportieren
Achterdiffusor met lamellen
Verval van het panoramadaksysteem
Buitenspiegel onderste rand gespoten in exterieurkleur inclusief spiegelbasis in zwart
Sierlijsten zwart
Transmissie/chassis
Vierwielaandrijving met kaartgestuurde meervoudige plaatkoppeling Porsche Traction Management (PTM)
Battery
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Centrale analoge toerenteller met zwarte wijzerplaat, gele toerentalmeter en modellogo
Geen achterbank
Dorpellijsten van geborsteld aluminium in zwart met '911 Dakar'-modelaanduiding
Vloermatten voor
Stuur met handmatige voor- en achterverstelling en hoogteverstelling
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
Licht versie
'PORSCHE' logo gespoten in satijnzwart
Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels met geïntegreerde regensensor
Comfort opties
Verkeerstekenherkenning
Niet-rokers pakket
Waarschuw- en remassistent incl. bescherming van voetgangers
Alarmsysteem met interieurbewaking
Deeltjes-/pollenfilter met actief koolstoffilter
Cruise control
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 14.155 km |
Eerste registratie 08/2023 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Groot onderhoud op 19/12/2025 met 14.062 km Porsche Centrum |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 L |
| Boring | 91,0 Mm |
| Slag | 76,4 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 353 kW / 480 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.500 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 570 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.300 - 5.000 r/min |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 118,4 kW/l / 161,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,4 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 7,8 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 12,0 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,2 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.530 Mm |
| Totale breedte | 1.864 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 Mm |
| Hoogte | 1.338 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,7 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.611 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.605 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.680 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.960 Kg |
| Maximale belasting | 355 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 67 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 132 L |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (DIN) | 161 Mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen ophanging | 161 Mm |
| Naderingshoek met stalen vering (DIN) | 14,2 ° |
| Uitloophoek met stalen vering (DIN) | 16,4 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (DIN) | 16,2 ° |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 256 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 11,3 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 19,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 10,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 9,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 10,1 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 71 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 94 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 r/min |
