Porsche 911 Carrera T (992 II)
Ressenerbroek 2
Heteren, Gelderland, 6666 MR
- Exterieurkleur
- Kleur Naar Keuze: Lava Oranje
- Interieurkleur
- Garantie op nieuwe auto's
- 24 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- Handgeschakeld
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 290 kW / 394 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 4,5 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 10,8 l/100 km
Sport-Tex Plaid interieurpakket met uitgebreide items in leder
Volgende items met leder bekleed: bovenste deel dashboard, onderste deel dashboard inclusief afdekking dashboardkastje, bovenste delen portierpanelen, middenpanelen portieren, zijpanelen middenconsole, zijpanelen achter.
In combinatie met achterbank:
Stoelsteunen achter en transmissietunnel achter in leer.
In Sport-Tex Plaid: middenzittingen.
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Kleurkeuze voor leder en decoratieve stiksels
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Carrera T - version
Exterieur
Zonder dakrails
Veiligheid van voetgangers
Aluminium dak
Transmissie/chassis
Achterwielaandrijving
Standaard ophanging
Brandstoftank van 63 liter
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Kompas wijzerplaat/Sport Chrono stopwatch wijzerplaat Zwart
Interieurpakket gespoten in afwijkende buitenkleur
Automatische driepuntsgordels
Zonnekleppen
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
Licht versie
Comfort opties
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcoholslot voorbereiding
Waarschuwingsdriehoek
Noodoproepsystemen eCall en bCall
Keyless Drive
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
24 maanden
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 L |
| Boring | 91,0 Mm |
| Slag | 76,4 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 290 kW / 394 PK |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 450 Nm |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 96,0 kW/l / 131,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 295 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,5 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 9,7 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 15,0 S |
| Flexibiliteit 80-120 km/u in 5e versnelling | 5,7 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.542 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met ingeklapte spiegels) | 1.834 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 Mm |
| Hoogte | 1.293 Mm |
| Hoogte met stalen ophanging (PASM-20 DIN) | 1.293 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.504 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.490 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.565 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.930 Kg |
| Maximale belasting | 440 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 261 L |
| Overhang voor | 1.016 Mm |
| Overhang achter | 1.076 Mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (PASM-20 DIN) | 115 Mm |
| Naderingshoek met stalen ophanging (PASM-20 DIN) | 8,8 ° |
| Uitloophoek met stalen ophanging (PASM-20 DIN) | 13,5 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (PASM-20 DIN) | 11,8 ° |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 245 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 10,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 19,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 10,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 9,4 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 70 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 94 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 r/min |