Porsche 911 Carrera T (MY24) (992 I)
Sijsjesbergweg 50
Amsterdam, 1105 AL
- Exterieurkleur
- Krijt
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 57.805 km
- Eerste registratie
- ER 02/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 283 kW / 385 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 4,0 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 10,4 l/100 km
Sport-Tex interieurpakket met uitgebreide items in leder
Volgende punten zijn met leder bekleed: bovenste deel dashboard, onderste deel dashboard inclusief afdekking handschoenenkastje, bovenste delen deurpanelen, middenpanelen deur, zijpanelen middenconsole, zijpanelen achter, rugleuningen achter, transmissietunnel achter.
In combinatie met achterbank:
Stoelbolsters achter en transmissietunnel achter in leder.
In Sport-Tex: stoelmiddenbanen
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Exterieur
Buitenspiegel bovenranden met onderranden en spiegelvoeten gespoten in Agaatgrijs hoogglans
Sierlijsten zwart
Verval van het panoramadaksysteem
Sideskirts
'911 Carrera T' zijkant in agaatgrijs
Modelaanduiding "911 Carrera T" in agaatgrijs hoogglans
Achterdiffusor met lamellen
Transmissie/chassis
Rear-wheel drive
Battery
Standaard ophanging
64 liter brandstoftank
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Wielkernset met tweekleurig Porsche embleem
Interieur
Gordelspanners
Centrale analoge toerenteller met zwarte wijzerplaat, gele toerentalmeter en modellogo
Geen achterbank
Kompas wijzerplaat/Sport Chrono stopwatch wijzerplaat zwart
Versnellingspook in leder of PDK versnellingspook
Sierstrip dashboard, sierstrip middenconsole en sierstrip deurpaneel in zwart, inlays in zwart hoogglans
Sportieve pedalen en voetsteun in zwart
Zonnekleppen
Vloermatten voor
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
Licht versie
'PORSCHE' opschrift in Agaat Grijs geïntegreerd in achterlichtstrip
Binnenspiegel handmatig gedimd
Buitenspiegels op portierrails, elektrisch verstelbaar en verwarmbaar, asferisch aan bestuurderszijde
Comfort opties
Niet-rokers pakket
Waarschuw- en remassistent incl. bescherming van voetgangers
Alarmsysteem met interieurbewaking
Deeltjes-/pollenfilter met actief koolstoffilter
Cruise control
Licht Design Pakket
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 57.805 km |
Eerste registratie 02/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Klein onderhoud op 16/12/2025 met 57.748 km Porsche Centrum Amsterdam |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 L |
| Boring | 91,0 Mm |
| Slag | 76,4 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 283 kW / 385 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.500 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 450 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 1.950 - 5.000 r/min |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 94,9 kW/l / 129,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 291 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,0 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 9,0 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 14,2 S |
| Flexibiliteit 80-120 km/u in 5e versnelling | 5,7 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,6 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.530 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.024 Mm |
| Hoogte | 1.291 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.514 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.505 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.580 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.880 Kg |
| Maximale belasting | 375 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 132 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 264 L |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (DIN) | 115 Mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen ophanging | 115 Mm |
| Naderingshoek met stalen vering (DIN) | 11,5 ° |
| Uitloophoek met stalen vering (DIN) | 13,5 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (DIN) | 11,8 ° |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 235 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 10,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 18,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 10,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 8,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 8,9 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 73 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 92 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 r/min |