Porsche 911 Carrera S (992 II)
Ressenerbroek 2
Heteren, Gelderland, 6666 MR
- Exterieurkleur
- Krijt
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 4.132 km
- Eerste registratie
- ER 03/2025
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 353 kW / 480 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 3,3 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 10,3 l/100 km
Leder interieur, zwart
De volgende items zijn bekleed met glad leer:
- bovenste gedeelte dashboard
- onderste gedeelte dashboard inclusief dashboardkastje
- bovenste delen deurpanelen
- middenpanelen deur
- zijpanelen middenconsole
- achterste zijpanelen
- stoelvoeten
- achterkant rugleuningen voorstoelen
- middensteunen achter
- rugleuningen achter
- Transmissietunnel achterin
In combinatie met Sports Seats Plus en Adaptive Sports Seats Plus, rugschaal gelakt in Darksilver.
Optioneel met sierstiksel in Crayon: bovenkant dashboard, bovenkant portierbekleding, stoelen voor en achter en zijpanelen achter.
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Pakketten
Stoelverwarming voor
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Exterieur
Pedestrian safety
Verval van het panoramadaksysteem
Transmissie/chassis
Achterwielaandrijving
Brandstoftank van 63 liter
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Zonnekleppen
Audio/comm
Voice Control
Licht versie
Comfort opties
Alarm system with interior surveillance
Alcoholslot voorbereiding
Noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 4.132 km |
Eerste registratie 03/2025 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Groot onderhoud op 24/03/2025 met 10 km Porsche |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 L |
| Boring | 91,0 Mm |
| Slag | 76,4 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 353 kW / 480 PK |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 530 Nm |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 118,0 kW/l / 161,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 308 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,5 S |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,3 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 7,8 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 7,5 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 11,9 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 11,6 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,0 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.542 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 Mm |
| Hoogte | 1.303 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.553 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.540 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.615 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.985 Kg |
| Maximale belasting | 445 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 261 L |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 235 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 10,3 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 18,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 9,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 8,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 8,9 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 71 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 94 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 r/min |
